LipjaniPress

Rrëzohet shtylla elektrike në Lipjan Femijet luajn me rrymen (FOTO)

Lajme Lipjani

Rreth orës 16:00 të ditës së sotme, rrëzohet shtylla elektrike në Lipjan.
Më poshtë mund të shihet shtylla e rrëzuar me telat e rrymës. Kjo ngjarje ka ndodhur në rugen “Idriz Ajeti” në Lipjan, konkretisht afër shtëpive ku ndodhet edhe xhamia shum afer./LipjaniPress//

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Brekët e politikanit shqiptar

lipjanipress

Reagon Policia e Kosovës: Prania jonë në mjediset serbe rutinore

lipjanipress

Aksident dy vetura tek semaforat në Lipjan tre persona të lënduar,(FOTO)

lipjanipress

Ja se kur fillon Muaji i Ramazanit (Foto)

lipjanipress

Trump bëhet bashkë më Putin për të bombarduar ISIS-in

lipjanipress

Mesazh i z.Hajrullahu për qytetarët e komunës së Lipjanit

lipjanipress

Lipjan: Lëvizja VETËVENDOSJE! popullit të Kosovës do t’ua kthejë edhe shpresën edhe dinjitetin.

lipjanipress

Arrestohen katër persona për prostitucion, ja kush janë

lipjanipress

Çka po ndodh, blindohet Moska me trupa, raketa dhe avionë

lipjanipress

SHBA: Të paktën 18 të vdekur nga moti i keq

lipjanipress

Shukri Buja tregon nëse Nisma do ta kandidojë për kryetar të Lipjanit

lipjanipress

Kryeministri i frikësohet gazit lotsjellës, bën thirrje opozitës të mos bllokojë e izolojë Kosovën

lipjanipress
Skip to toolbar