LipjaniPress

Sabit H. Pacolli: Kryetari i degës së AKR-së në Lipjan uron besimtaret islam muajin e shenjtë të Ramazanit

Lipjani

Të dashur vëllezër e motra të besimit islam
Nesër është dita e parë e muajit të shenjtë të Ramazanit
Më lejoni që në emrin tim dhe Aleancës Kosova e Re dega në Lipjan, të gjithë besimtarëve musliman t’ju uroj një agjërimin sa më të lehtë, e të jeni sa më të lumtur me familjet dhe miqtë tuaj .
Dasht Zoti që t’i keni sofrat e mbushura plot në kohën e iftarit e syfyrit.
Zoti ju shpërbleftë!/LipjaniPress.com//
Me Respekt
Sabit Pacolli

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Policia Kosovës sotë konfiskoj 825 kg marihuanë.

lipjanipress

KEDS ka njoftuar për vendet që do të kenë ndërprerje të rrymës gjatë ditës së nesërme

Press Lipjani

Doarsa Kica–Xhelili: kandidate për deputete në Kuvendin e Republikës së Kosovës.

lipjanipress

Nga dita e premte 26/05/2017 banorët e një ndërtese nuk kanë rrymë elektrike(FOTO)

lipjanipress

Nenkryetari per komunitete ne Komunen e lipjanit Z.Sefer Tasholli takon kryetarin e PDAK-së nëndega Gadime z.Afrim Limani dhe z.Maliq Danqi

lipjanipress

U ndihmuan me miell mbi 600 familje me nevojë në tërë Kosovën

lipjanipress

Selatin Retkoceri kandidat për deputet në Kuvendin e Kosovës nga Lëvizja VETËVENDOSJE

lipjanipress

Lladrovci bëri homazhe të lapidari i dëshmorit Shaqir Hoxha nga Shala e Lipjanit

lipjanipress

Deri kur me projekte të dështuara

lipjanipress

LDK-Lipjan prezanton Sllovin disa pamje më herët dhe tani.

lipjanipress

Ashkalit e Lipjanit të mobilizuar për Zgjedhjet Lokale

lipjanipress

Lëvizja Vetëvendosje – Lipjan : SHËRBIMET SHËNDETËSORE NË LIPJAN NË GJENDJE TË RËNDË

lipjanipress
Skip to toolbar