Lipjanipress

Sali Berisha denoncon policët bashkiakë: Ja çfarë po ndodh

Lajme Shqipëri

Qëllimi i punës së policë bashkiakë mesa duket është fokusuar në vendosjen e sa më shumë gjobave për qytetarët që tregtojnë në rrugë.

Kështu ka ndodhur dhe me këtë zonjë, e cila sot ka marrë janë gjobë pasi ‘u kap mat’ nga policët bashkiakë. Videoja është publikuar në profilin e ish kreut të qeverisë, Sali Berisha.

Facebook Comments

Related posts

Rrëfimi i trishtë i vajzës së shitur te 70 vjeçari për seks

lipjanipress

Dorëhiqet kryetari i Preshevës Shqipërim Arifi

lipjanipress

Kryetari Ahmeti ka pritur në vizitë Kryeministrin e Kosovës Ramush Haradinaj

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli