LipjaniPress

Së shpejti fillon rregullimi i objektit social në Magurë

Lipjani Lajme

Kryetari i Komunës së Lipjanit Imri Ahmeti, sot gjatë përcjelljes së implementimit të disa projekteve në teren është ndalur edhe në Magurë për të parë nga afër gjendjen e objektit të banimit social në të cilin jetojnë një numër i konsideruar i familjeve.

Kryetari Ahmeti gjatë kësaj vizite ka bërë të ditur se shumë shpejtë do të fillojnë punimet për rregullimin e objektit, duke përfshirë nyjet sanitare, ndërrimin e dyerve dhe dritarëve në mënyrë që banorët të cilët jetojnë në këtë ndërtesë të kenë kushte sa më të mira për një jetë dhe mirëqenie sa më të mirë.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Lëvizja Vetëvendosje – Lipjan:PËRKRAHJA E MADHE PËR PROGRAMIN E LËVIZJES VETËVENDOSJE! DHE KANDIDATIN SELATIN RETKOCERI – GARANCË PËR FITORE

lipjanipress

Serbia pretendon se 58 për qind e territorit të Kosovës është pronë e saj

lipjanipress

Ndërtohet qendra për përkujdesjen e fëmijëve bonjakë në Gjilan

lipjanipress

Limaj: Serbia po bën hajgare me Thaçin dhe Mustafën

lipjanipress

Mësuesi që vrau Miladin Popoviçin para 72 viteve

lipjanipress

Rrënimi i murit ruajti paqen në rajon: Vuçiq

lipjanipress

Kosova ka vite që ka zënë vend në diplomacinë e Rusisë, thotë Lauka

lipjanipress

Mustafa: S’bëjmë më koalicion me PDK’ në, e kemi humbur besimin

lipjanipress

MUSTAFA OPTIMIST SE KRYETAR I VUSHTRRISË DO TË BËHET NJERIU I DYSHUAR PËR KOPJIM NË PROVIMIN E JURISPODENCËS

lipjanipress

Fillon izolimi dhe riparimi i pjesës së jashtme të objektit të Komunës (Foto)

lipjanipress

U promovua enciklopedia “Bardhësitë e Atdheut

Press Lipjani

Listë e zezë për kompanitë që lanë udhëtarët të presin në aeroporte

lipjanipress
Skip to toolbar