LipjaniPress

Sekuenca gjatë nënshkrimit të marrëveshjes së bashkëpunimit në mes të Kryetarit Imri Ahmeti dhe Ministres Hykmete Bajrami(VIDEO)

Lajme Lipjani

Shiko Videon:

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Merkel për herë të parë pas grusht-shtetit viziton Turqinë

lipjanipress

SPANJA MUND TA NJOH KOSOVËN, POR KUNDËRSHTON SHKËMBIMIN E TERRITOREVE

Rexhep Isufi

Qëllohet me armë për vdekje derisa po xhironte një videoklip muzikor (Foto)

lipjanipress

Serbët lëshojnë pe, pranojnë të rrënohet muri në Mitrovicë

lipjanipress

Kryeministër z.Ramush Haradinaj zëvendëskryeminister z.Fatmir Limaj shikoje këtë Çlirimtarin është nga Llapushniku Malush Gashin bashkëluftetarë i joni

lipjanipress

33 anëtarë të LDK-së në Mitrovicë i bashkohen iniciativës së Vjosa Osmanit

lipjanipress

Rrëfimi i Hamëz Jasharit, pak ditë para sulmit nga forcat serbe (Video)

lipjanipress

ISIS-i thirrje për sulme dhe luftë ndaj Evropës gjatë muajit të Ramazanit

lipjanipress

Mbi dy orë pritje për një kontroll në QKUK

lipjanipress

Parashikimi i motit për javën që po vjen

lipjanipress

Përmbledhëje e programit të së enjëtes në Shtime gjatë përurimit të SPIN TV (VIDEO+FOTO)

lipjanipress

Selim Pacolli, AKR, Prishtinë. Foto: Atdhe Mulla 3 Mijë Euro Gjobë Selim Pacollit për Vozitjen e Kamionit të ‘Pastrimit’

lipjanipress
Skip to toolbar