LipjaniPress

ISH NËNKRYETARI I DEGËS SË AKR-SË NË LIPJAN I BASHKOHET LËVIZJES VETËVENDOSJE!

Lipjani

Ish nënkryetari i degës së AKR-së në Lipjan dhe anëtari i deritanishëm i Kuvendit të komunës së Lipjanit z. Blerim Gashi iu bashkua Lëvizjes VETËVENDOSJE!.

Duke e vlerësuar lartë konsistencën e Lëvizjes VETËVENDOSJE! dhe programin e saj zhvillimor, i cili u përkrahë në mënyrë plebishitare në zgjedhjet e fundit të 11 qershorit nga ana e qytetarëve të vendit, por, edhe domosdoshmërinë për një qeverisje tjetër në komunën e Lipjanit, larg keqpërdorimeve, pa korrupsion dhe në shërbim të qytetarëve, të cilën mund ta gjejmë vetëm në programin e Lëvizjes VETËVENDOSJE! dhe kandidatin e saj për kryetar të komunës së Lipjan z. Selatin Retkoceri, po i bashkëngjitëm këtij ekipi të fitores më 22 tetor./LipjaniPress.com//

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Sllovia, zemra dhe KRENARIA e LDK-s në Lipjan

lipjanipress

Lipjani mbanë Akademi përkujtimore për Dëshmorët dhe Martirët e Kombit

lipjanipress

Ymer Troshupa: Poezi Dëshmitarit të Lirisë.

lipjanipress

Rinia Demokratike e Kosovës – Lipjan

lipjanipress

Lëvizja Vetëvendosje – Lipjan Ftesë për qytetarët e Lipjanit

lipjanipress

H.Luma & A.Bajrami:Vrasësit e qytetarëve kraishtas të dalin para drejtësisë

lipjanipress

Nderohet Dëshmori Xhavit Kozhani, martirët e fshatit Ribar i Madh dhe Zllakuqan

lipjanipress

Familja e veteranit të luftës Ilir Jasharit bëhët me banesë të re! (VIDEO)

lipjanipress

Përfaqësuesit e World Visionit Kryetari Ahmeti pret në Lipjan

lipjanipress

Veteranët shpresojnë se do të udhëheqin Agjencinë qeveritare për kategoritë e dala nga lufta

lipjanipress

Kryetari Ahmeti ka pritur në vizitë Kryeministrin e Kosovës Ramush Haradinaj

lipjanipress

KEDS: Nuk i intereson a rrezikohet jeta e qytetarve (FOTO)

lipjanipress
Skip to toolbar