LipjaniPress

Shala tregoj që i takon NISMA-së dhe që NISMA i takon Shalës(VIDEO+FOTO)

Lajme Lipjani Zgjedhjet 2017

Masa e qytetarëve nga Shala që ishin prezent  për të ndëgjuar nga afër programin e kandidatit tonë z.Heset Sahiti tregon që NISMA do të jetë më e votuara në Shalë dhe në komunën e Lipjanit.
Përkrahja e Shalianëve gjithmonë ka qenë përcaktuese për fitore në Lipjan, andaj përkrahja e qytetarëve të Shalës në këtë masë për NISMA-në na garanton fitoren tonë dhe të kandidatit Heset Sahiti.
Gjithësesi që Shala do të jetë e përfaqësuar në komunën e Lipjanit dhe po ashtu do të realizohen shumë projekte me rëndësi për këtë lokalitet./LipjaniPress.com//

https://www.facebook.com/Lipjanipres/videos/1930020347214592/

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Trump bëhet bashkë më Putin për të bombarduar ISIS-in

lipjanipress

Konjufca përjashton mundësinë e bashkëpunimit LDK-VV në të ardhmen

lipjanipress

FOTOLAJM/ Kryetari i Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti

lipjanipress

Letër Dërguar Albin Kurtit,

lipjanipress

Ja sa do t’i kushtonte Kosovës krijimi i njësisë së helikopterëve

lipjanipress

U ndihmuan me miell mbi 600 familje me nevojë në tërë Kosovën

lipjanipress

Edhe Ylli Hoxha përmes premtimeve me asfalt kërkon vota

lipjanipress

Aksident i rëndë në Lipjan, lëndohen disa persona(FOTO)

lipjanipress

Kosova propozon në Mal të Zi mbajtjen e mbledhjes së përbashkët të dy Qeverive

lipjanipress

Mustafa: PDK dështoi në Qeveri, u dorëzua edhe para AAK’së

lipjanipress

Shefi i NATO’s flet në Prishtinë edhe për krijimin e ushtrisë së Kosovës?

lipjanipress

Mediat serbe shkruajnë për takimin e Haradinajt me 70 zëvendësministrat e tij

lipjanipress
Skip to toolbar