LipjaniPress

Shala tregoj që i takon NISMA-së dhe që NISMA i takon Shalës(VIDEO+FOTO)

Lajme Lipjani Zgjedhjet 2017

Masa e qytetarëve nga Shala që ishin prezent  për të ndëgjuar nga afër programin e kandidatit tonë z.Heset Sahiti tregon që NISMA do të jetë më e votuara në Shalë dhe në komunën e Lipjanit.
Përkrahja e Shalianëve gjithmonë ka qenë përcaktuese për fitore në Lipjan, andaj përkrahja e qytetarëve të Shalës në këtë masë për NISMA-në na garanton fitoren tonë dhe të kandidatit Heset Sahiti.
Gjithësesi që Shala do të jetë e përfaqësuar në komunën e Lipjanit dhe po ashtu do të realizohen shumë projekte me rëndësi për këtë lokalitet./LipjaniPress.com//

https://www.facebook.com/Lipjanipres/videos/1930020347214592/

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Njoftim: Ftohen të marrin pjesë në takimin e përbashkët pronarët e banesave kolektive.

lipjanipress

Thaçi, takim urgjent me ambasadorët e Quint-it – më pas konferencë për media

lipjanipress

Këto janë arsyet që Prokuroria ngriti aktakuzë kundër Shukri Bujës dhe 8 bashkëpunëtorëve të tij

lipjanipress

Facebook me të ardhura prej 3.57 miliardë dollarë në tremujorin e fundit

lipjanipress

REAGIM: Partia e Ashkanlinjëve për Integrim dega-Lipjan

lipjanipress

Alarmi i frikshëm: Bota mund të jetë në rrezik më të madh sesa përballja Rusi–Perëndim (Foto)

lipjanipress

Numri total i të infektuarve me covid-19 në Kosovë

lipjanipress

Ambasadori Greiçevci: Ende nuk dihet identiteti i të vdekurve nga sulmi terrorist

lipjanipress

“Keqardhje” e Beogradit për kohën e humbur të Kosovës me zgjedhje

lipjanipress

Vuçiqi porosit BE-në: Mos na predikoni më për shtetin e së drejtës

lipjanipress

Lirohet ish-prokurorja që akuzohej për ryshfet

lipjanipress

Gjendet traktori i vjedhur para 18 vjetësh (Video)

lipjanipress
Skip to toolbar