LipjaniPress

« Shembull për të tjerët », Tasholli uron Aliun për kryetar të AKK-së

Lajme

Nënkryetari i PSK-së së Lipjanit, Argjend Tasholli ka uruar Kryetarin Agim Alii për zgjedhjen Kryetar i Asociacionit të Komunave të Kosovës, transmeton Ulpianapress.

Tasholli ka shfrytëzuar faqen e tij në rrjetin social Facebook për të uruar Aliun pasi u bë kryetar i Asociacionit të Komunave të Kosovës, ku të cilit iu është referuar si kryetar shembull për të tjerët.

« Agim Aliu, shembull për të tjerët.
Përzgjedhje të tilla në krye të Asociacionit të komunave në Kosovë na bën të ndihemi popull me një të ardhme të suksesshme, një kryetar shembull për një qeverisje të mirë ».

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Shkupi reagon ndaj Edi Ramës: Mos u merr me Maqedoninë

lipjanipress

Gjykata merr vendim për Milaim Zekën, e lë në arrest shtëpiak

lipjanipress

H.S.Zeneli: Nait, mbushu me forcë dhe eja në debat (Foto)

lipjanipress

“Në Lipjan fitoi Imri Ahmeti , jo LDK-ja !”

lipjanipress

I ati i Ramush Haradinaj shpreh gëzimin për 17 Shkurtin dhe mërzinë për djalin

lipjanipress

KOMUNITETI I FSHATIT LLUGAXHI NË LONDER MBËSHTET SELATIN RETKOCERIN

lipjanipress

Gjermania i dëbon 26 emigrantë afganë

lipjanipress

19 vjet nga hyrja e NATO-s në Kosovë

lipjanipress

Kushtetuta dhe ligji ndërkombëtar ia pamundësojnë Serbisë t’a anulojë vendimin për pronat

lipjanipress

Arrestohet një hetues policor i krimeve ekonomike

lipjanipress

Ish kryetari i Gjykatës Supreme Fejzullah Hasani

lipjanipress

Pas sulmit terrorist në Londër, Parlamenti merr një vendim

lipjanipress
Skip to toolbar