LipjaniPress

« Shembull për të tjerët », Tasholli uron Aliun për kryetar të AKK-së

Lajme

Nënkryetari i PSK-së së Lipjanit, Argjend Tasholli ka uruar Kryetarin Agim Alii për zgjedhjen Kryetar i Asociacionit të Komunave të Kosovës, transmeton Ulpianapress.

Tasholli ka shfrytëzuar faqen e tij në rrjetin social Facebook për të uruar Aliun pasi u bë kryetar i Asociacionit të Komunave të Kosovës, ku të cilit iu është referuar si kryetar shembull për të tjerët.

« Agim Aliu, shembull për të tjerët.
Përzgjedhje të tilla në krye të Asociacionit të komunave në Kosovë na bën të ndihemi popull me një të ardhme të suksesshme, një kryetar shembull për një qeverisje të mirë ».

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

E pazakontë në Vlorë/ Seks në makinë, vdes gjatë aktit 58-vjeçari

lipjanipress

Deçan, humb jetën nga tymi derisa i digjej shtëpia

lipjanipress

Kush është Avdullah Hoti, kandidati për Kryeministër i LDK’së?

lipjanipress

VARFËRIA DHE KUSHTET E JETESËS SË KOMUNITETIT ASHKALI

lipjanipress

Qeveria: S’kemi humbur territor, tani ta përmbyllim demarkacionin

lipjanipress

Blerim Ruzhdi Ukaj: Biografia e Kandidatit për Asamblenë Komunale të Lipjanit nga Lëvizja Vetëvendosje!

lipjanipress

Njoftohen të gjithë qytetarët e Komunës së Lipjanit

lipjanipress

Vuciq: Mustafa s`më kthen përgjigje, me Kosovën do bëj atë që e ka bërë Titoja

lipjanipress

Lekaj: Shpresoj që Mustafa të mos ulet më kurrë në karrigen e kryeministrit

lipjanipress

Ambasada gjermane në Kosovë hap librin e zisë për Helmut Kohl

lipjanipress

Vuçiqit i pengon Haradinaj si negociator në Bruksel

lipjanipress

Ramiz Lladrovci ua ndërron pozitat disa drejtorëve në Drenas

lipjanipress
Skip to toolbar