LipjaniPress

Shëndetësia e Lipjanit përfiton pajisje bazike për Kujdesin Primar Shëndetësor

Lipjani

Qendra Kryesore e Mjekësisë Familjare në Lipjan gjatë ditës së djeshme ka pranuar pajisje bazike të cilësisë së lartë për Kujdesin Primar Shëndetësor nga Organizata Zvicrrane AQH.
Drejtori i Shëndetësisë dhe Përkujdesjes Sociale në Lipjan, Avdullah Fazliu si dhe drejtori i QKMF-së Agim Krasniqi, falenderuan Organizatën AQH e në veqanti Dr. Genc Ymerhalili për mbështetjen në realizimin e këtij projekti shumë të rëndësishëm për qytetarët e Komunës së Lipjanit.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

AAK arrin marrëveshje koaliconi me dy parti (Foto)

lipjanipress

2 vjeçari nga Lipjani vuan nga sëmundja e rrallë, familja kërkon ndihmë (Video-Foto)

lipjanipress

Komuna Lipjanit Njofton për Organizatat e Shoqërisë Civile

lipjanipress

Banka Për Biznes vepron para 15 vitesh në komunën e Lipjanit (FOTO)

lipjanipress

ISH NËNKRYETARI I DEGËS SË AKR-SË NË LIPJAN I BASHKOHET LËVIZJES VETËVENDOSJE!

lipjanipress

Danush Ademi morri pozitën e Nënkryetarit të Kuvendit të Republikës së Kosovës

lipjanipress

Kryetari Ahmeti ka vizituar punimet e ndërtimit shtratit të lumit në fshatin Banullë

lipjanipress

Shkumbin Demolli: Njoftim Për Protest Me daten 17tetor Sheshi Skenderbeu,protestojm me Moton Duam Pun,Ftojm LVV-LDk-Alternativen dhe tëgjith qytetart të Na Bashkohen.

lipjanipress

Në Lipjan nuk është mbajtur mbledhja e KK-së, Opozita qendron në kërkesën për mbajtje të mbledhjës të jashtzakonshme

lipjanipress

Aktivisti i Lëvizjes Vetëvendosje në Lipjan demanton rrenat e Kampionit Ahmeti kinse ka kaluar në strukturen e LDK-së

lipjanipress

Kryetari i AKR-së,Behxhet Pacolli ka qendruar në komunën e Lipjanit

lipjanipress

Treni godet kamionin në Fushë-Kosovë (Foto)

lipjanipress
Skip to toolbar