LipjaniPress

Shënohet viktima e parë nga sulmi në Londër

Bota Lajme

Mediat britanuke kanjë njoftuar se ka vdekur një person si pasojë e lëndimeve të marra nga sulmi në Londër.Sipas këtyre

raportimeve, është një grua ajo që ka vdekur, derisa një person tjetër ka marrë lëndime të rënda.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Gjykata kthen taksistët e dëbuar në Aeroportin e Prishtinës

lipjanipress

David Philips shkruan për elitën e korruptuar në Prishtinë dhe raportet e reja Kosovë-Amerikë

lipjanipress

Kjo është dëshmia që e konfirmon! Iluminati ekziston

lipjanipress

Walker dhe drejtuesit e Opozitës tregojnë se çka u bisedua në takimin e sotëm (Video)

lipjanipress

Këto janë pagat e reja në sektorin publik të shëndetësisë në Kosovë

Rexhep Isufi

Ministria e Infrastrukturës arsyeton gjobën prej 50 eurove ndaj shoferëve për mungesë të formularit

lipjanipress

Nëna e poston në Facebook foton e djalit që e pësoi nga sëpata e kosovarit( Pamje të rënda)

lipjanipress

Zvicra ka një ofertë për kosovarët që duan pasaportë zvicerane (Foto)

lipjanipress

Këta ish udhëheqës të UÇK’së janë në Listën e Zezë të SHBA’së (Dokument)

lipjanipress

Aksident i rëndë trafiku në Fushë Kosovë, ka të lënduar

lipjanipress

« Shembull për të tjerët », Tasholli uron Aliun për kryetar të AKK-së

Granit

Ministrja e Integrimit Europian në Serbi: BE-ja s’është e plotë pa Serbinë

lipjanipress
Skip to toolbar