LipjaniPress

Shisnin trupin për para, Gjermania arreston 35 homoseksualë nga Ballkani

Bota Lajme

Prostitucioni është mjaft i përhapur në Dyseldorf të Gjermanisë, sidomos mes qytetarëve homoseksualë. Ditën e djeshme autoritetet kanë zbuluar dy bordello për transvestitët dhe një tjetër për homoseksualët që ofronin trupin e tyre për para, raporton gazeta gjermane “Nrz.de”.

Policia mësohet se ka arrestuar 35 të rinj, shumica nga Maqedonia dhe Rumania.

Sipas autoriteteve shumë refugjatë shesin trupin e tyre për të përballur jetën .

Dyseldorfi ka miratuar një ligj sipas të cilit, të gjithë personat që shesin trupin për para duhet të regjistrohen si punëtorë seksi. Ofrimi individual i trupit në këmbim të parave mesa duket ndalohet me ligj.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Italia dhe Libia me marrëveshje për parandalimin e emigrantëve

lipjanipress

Mustafa shpjegon se çfarë ndodhi mes tij dhe Vuçiqit në Sarajevë (Video)

lipjanipress

Incidente gjatë takimit elektoral të Le Pen, sulmohet një deputet

lipjanipress

Mediat serbe shkruajnë për takimin e Haradinajt me 70 zëvendësministrat e tij

lipjanipress

Familja Rugova në Zyrën e Thaçit: U dorëzohet medalja presidenciale për Ibrahim Rugovën

lipjanipress

Lëvizja Vetëvendosje – Lipjan:PËRKRAHJA E MADHE PËR KRYETARIN RETKOCERI NË JANJEVË E KA FUTUR NË PANIK IMRI AHMETIN

lipjanipress

PLAKU ALBIN KURTIT: UNË TY TË KAM PËRCJELLUR QE 10 VITE, GJITHA FJALËT TË KANË DALË TË VËRTETA (VIDEO)

lipjanipress

Policia në autobus të ‘Plisave’ gjeti 33 shishe me koktej molotovi

lipjanipress

Kandidati për kryetar z.Heset Sahiti shpalosi edhe në Grackë të vogël programin për qeverisjen 4 vjeqare në Lipjan.

lipjanipress

Eksperti i spiunazhit: Daullet e luftës po bien në Kosovë dhe në Bosnje

lipjanipress

Hajrullahu ” Me Jetën e Re do t’i sjellim Lipjanit jetën e re”

lipjanipress

Fluturimi i Valon Sylës në kazan !… SHKRUAN : Bekim Brestovci

lipjanipress
Skip to toolbar