LipjaniPress

Shkumbin Demolli: Njoftim Për Protest Me daten 17tetor Sheshi Skenderbeu,protestojm me Moton Duam Pun,Ftojm LVV-LDk-Alternativen dhe tëgjith qytetart të Na Bashkohen.

Lajme Lipjani Zgjedhjet 2017


Ish kandidati për deputet Nga Kualicioni Sda-Bsdak,tani antar i Lvv,fton protest, Shkumbin Demolli Ka Ftuar Protest me 17tetor 2017 ora 12 në Prishtin-Vendi Sheshi Skenderbeu

Shkumbin Demolli Paralajmroi Kryeministrin Haradinaj
Ish kandidati për deputet nga Kualicioni Sda-Bsdak Shkumbin Demolli,njëherëshvantar i Lvv,i qon fjal Kryeministrit,më Posht lexone Paralajmërimin e Demollit:
Së Shpejti Protesta Masive,
Qeveria e Ramush Haradinajt do të Ballafaqohet me qytetart e Saj.
Protestat nuk do të jen politike,por do tjen për Papunsi,Organizator do tjem Un.Ramush vepro,sa nuk i kam ftuar Protestat,në të Kundërten Shihemi në Sheshin Zahir Pajaziti me Protesta Masive ka Shkruar Shkumbini.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Tsipras në Beograd: Askush s’mund të na bëjë presion për njohjen e Kosovës

lipjanipress

Denoncuesi i Driton Gashit: Unë s’e kam ndërmend të vetëvritem, nëse vdes më kanë vrarë

lipjanipress

Erdogan: Evropa “fashiste dhe mizore”, po i ngjan Luftë së Dytë Botërore

lipjanipress

AAK Dega Lipjan- Prezanton Asamblen

lipjanipress

Haradinaj: Ka deputetë brenda LDK’së që s’do ta lejojnë Demarkacionin

lipjanipress

REAGIM: PDK – Dega Lipjan

lipjanipress

Gjykata e Ferizajt jep detaje për policin e dyshuar, Përfitoi mijëra euro me fajde

lipjanipress

Hajriz Rashiti zgjedhet punëtor më i dalluar i vitit 2018 (FOTO)

lipjanipress

ISIS-i thirrje për sulme dhe luftë ndaj Evropës gjatë muajit të Ramazanit

lipjanipress

Autobusët në flakë në Mitrovicë (Video)

lipjanipress

Pamje të tmerrshme në kryeqytet – lypësi i zhveshur në temperatura nën zero (Foto)

lipjanipress

Reçica: Asociacioni sipas ligjeve të Kosovës

lipjanipress
Skip to toolbar