LipjaniPress

Shokuese qfar gjendet brenda Produkteve

Lajme Lipjani Shneta

Një postim në  rrjetin social përmes LIVE cam shifni qfar ka zbuluar kjo gruaja Aziatike ku njëkohësisht bën apel të gjitha nënat të gatuajn per femijët e tyre, dhe gjith ashtu personat tjer të mos konsumojn gjera që edhe vetë munden ti gatuajn.transmeton LipjaniPress.com//

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Përkujtohet heroi i kombit Ismet H. Asllani në Lipjan.

Press Lipjani

Thaçi realizon qëllimin jetësor, flet në telefon me Vucicin, tash flet për normalizim

lipjanipress

Kjo është gruaja që e dogji Shqipërinë në vitin ’97 (Video)

lipjanipress

Edhe Ylli Hoxha përmes premtimeve me asfalt kërkon vota

lipjanipress

Adri Nurellari braktis Hashim Thaçin

lipjanipress

Takim zyrtar mes Greg Delawie dhe Adnan Rrustemi diskutuan për ecurinë e përgatitjeve të zgjedhjeve lokale të 22 tetorit

lipjanipress

Kryeprokurori i Prizrenit ua ndalon alkoolin prokurorëve

lipjanipress

Ku mbet gjaku, A mjafton kjo?.

lipjanipress

Deputeti i NISMA-s kërkon kokën e Presidentit për gylenistët e kidnapuar

lipjanipress

Formohet Klubi 2 Futbollistik “KF-Lipjani”

lipjanipress

Kush po e furnizon Serbin të mbledhë dëshmi kundër UÇK’së

lipjanipress

Veseli: Ata që manipuluan me listat e veteranëve duhet të turpërohen

Rexhep Isufi
Skip to toolbar