LipjaniPress

Shoqata “Jetimat e Ballkanit” ndihmon Komunën e Lipjanit me miell, pako higjenike dhe ushqimore

Lajme Lipjani

Shoqata “Jetimat e Ballkanit”, sot ka dhuruar miell pako ushqimore dhe higjenike.
I pari i Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti ka falënderuar Hoxhën Halil Kastrati, për tërë kontributin e jashtëzakonshëm që ka dhënë edhe më herët për familjet në nevojë në Komunën e Lipjanit.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Gjakovë: Digjet autobusi, vlera e dëmit 15.000 euro

lipjanipress

Gjermania i tërheq vërejtje Greqisë

lipjanipress

PDK të gatshëm për fushatën zgjedhore

lipjanipress

Komisioni i angazhuar për matjen e territorit – “Ndodh që nuk e bëjmë matjen”

lipjanipress

Organizata VoRAE përmes qendrës për Arsim mbështetës në shkollën “ Ismail Luma ne Lipjan dhe Zenel Hajdini ne Gadime ” ka organizuar kampanjën “Arsimi ּÇelësi i Suksesit”

lipjanipress

Goditet organizata terroriste “Syri i Popullit”, arrestohen 5 persona

lipjanipress

Hashim Thaçi jep një lajm të ri për vizat! (VIDEO)

lipjanipress

Në Qëndrën Kulturore Shqiptare në Stuttgart të Gjermaisë,shenohet 10 vjetori i Pavarësisë së Kosovës

lipjanipress

Ashkalit e Lipjanit të mobilizuar për Zgjedhjet Lokale

lipjanipress

Shfaqen postere anonime kundër Papa Françeskut nëpër Romë (Foto)

lipjanipress

Kroacia kërkon 20 mijë punëtorë për sezonin veror

lipjanipress

Ismet Hajrullahu ‘50% e kabinetit tim do të jenë gra’

lipjanipress
Skip to toolbar