LipjaniPress

Shpend Ahmeti flet për jahtin, bëhet horë

Lajme

Në një prononcim për një media te Vetëvendosjes, Shpend Ahmeti ka deklaruar se gjendet në Mal të Zi në pushim me familje. Thotë se nuk ka qenë ne jaht. Në anën tjetër fotot e publikuara ku ai shihet në jaht, po bërtasin.

Shpend Ahmeti është munduar të jap sqarime rreth fotografive që kanë dalë në media, ku ai shihet duke u shëtitur me një jaht luksoz.

Ahmeti ka thënë se gjendet në gjendet në Mal të Zi në pushim me familje.

Mirëpo, ai nuk ka dhënë asnjë sqarim për faktin se shëtitjen e ka bërë me jahtin e Blerim Devollit, duke provuar që t’i lajë duart mbi skandalin në të cilin është përfshirë

“Me kurrëfarë jahti nuk kam udhëtu. Jam me grua e me fëmijë për vikend në pushim pas lojës së mbrëmshme”, tha ai.

Ahmeti refuzoi të komentojë më tej për këtë çështje.

Gazeta Express ka raportuar se Shpend Ahmeti është shëtitur gjatë ditës së djeshme me një jaht luksoz, pronar i të cilit është Blerim Devolli.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Begaj: Krenar që Nuk Kishte Asnjë të Vdekur nga Rriqrat

lipjanipress

Nesër sërish testohet alarmi në Prishtinë

lipjanipress

Ministri Hamza tregon kush do të përfitojë nga rritja e pagave

lipjanipress

Zgjedhjet e përgjithshme mbahen në fund të majit

lipjanipress

Theret me thikë një person në Prishtinë

lipjanipress

Grupi Koha tenton të fitojë financiarisht nga plagosja e Azem Vllasit

lipjanipress

Korrupsioni i lidhur me moszbatimin e ligjeve dhe gjyqësorin jo efikas

lipjanipress

Mbahet mbledhja konsultative e bordit të drejtorëve

lipjanipress

Ta ndihmojm Florentin i cili është diagnostifikuar me Leukemia Akute.

lipjanipress

Mesazhi i Votuesit në Fletëvotimin e Ferizajt

lipjanipress

Edhe një ish-ushtar i UÇK-së ftohet nga dhomat Speciale

lipjanipress

Adem Grabovci në Gjykatë, po merret në pyetje për rastin e Fatmir Limajt(VIDEO)

lipjanipress
Skip to toolbar