LipjaniPress

Shpend Ahmeti vazhdon të bëhet “horë me tupan” (Foto)

Lajme

Ai prapë ka postuar në Facebook. Prapë nuk e ka përmendur jahtin. Prapë nuk e ka përmendur Blerim Devolliin. I ka sulmuar mediat që po merren me konspiracion. Kjo është qesharake

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, thotë se nuk dorëzohet para hajnave. Krejt kjo pas publikimit të fotove pas mbrëmjes që e kaloi në jahtin e Blerim Devollit.

Mendon se po i bëhen sulme pasi janë zgjedhjet…

Derisa në asnjë moment nuk e sqaroi faktin se pse ndodhej në jahtin e biznesmenit pejan, të gjitha tjerat i quan konspiracion.

Krejt këtë mllef për luksin e kaluar në Budva, Ahmeti e ka shfryrë në faqen e tij të Facebook-ut.

“Kam prit dhe pres sulme sepse sivjet është vit zgjedhor dhe Prishtina është halë në sy për ata që e kanë zhvat dhe e zhvasin këtë shtet. Është shtuar edhe konspiracioni edhe ligësia. Munden me shpif në të gjitha anët, por nuk do të dorëzohemi asnjëherë para matrapazëve e hajnave. Bring it on!”, ka shkruar Ahmeti në Facebook.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Familja Misini, mbështetë Forcën për Ndryshim në krye me Ismet Hajrullahun

lipjanipress

Stojanoviq: Serbët nga Kosova e përkrahin Aleksandar Vuçiqin për President të Serbisë

lipjanipress

Rrënimi i murit ruajti paqen në rajon: Vuçiq

lipjanipress

Scott: Kosova nuk duhet të ngutet me ushtri

lipjanipress

97 veta përfunduan provimin e Jurisprudencës

lipjanipress

Serbia falënderon Vatikanin që s’e njeh Kosovën

lipjanipress

Njoftim: Ftohen të gjithë qytetarët e lipjanit të jenë pjesëmarrës në protestën gjithëpopullore me 28.11.2017

lipjanipress

Kryetari Imri Ahmeti dhe Kryeministri Avdullah Hoti përuruan shkollën e re në Magurë të Lipjanit

lipjanipress

Demostratat studentore të vitit 1981(FOTO)

lipjanipress

Nisma planifikon të nisë mocion mosbesimi kundër Qeverisë

lipjanipress

Reshitaj tregon planet për luftimin e ndotjes së ambientit

lipjanipress

Kosovari dorëzohet në polici, pranon se kreu vrasje natën e Pashkëve në Vjenë

lipjanipress
Skip to toolbar