LipjaniPress

Shpend Ahmeti vazhdon të bëhet “horë me tupan” (Foto)

Lajme

Ai prapë ka postuar në Facebook. Prapë nuk e ka përmendur jahtin. Prapë nuk e ka përmendur Blerim Devolliin. I ka sulmuar mediat që po merren me konspiracion. Kjo është qesharake

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, thotë se nuk dorëzohet para hajnave. Krejt kjo pas publikimit të fotove pas mbrëmjes që e kaloi në jahtin e Blerim Devollit.

Mendon se po i bëhen sulme pasi janë zgjedhjet…

Derisa në asnjë moment nuk e sqaroi faktin se pse ndodhej në jahtin e biznesmenit pejan, të gjitha tjerat i quan konspiracion.

Krejt këtë mllef për luksin e kaluar në Budva, Ahmeti e ka shfryrë në faqen e tij të Facebook-ut.

“Kam prit dhe pres sulme sepse sivjet është vit zgjedhor dhe Prishtina është halë në sy për ata që e kanë zhvat dhe e zhvasin këtë shtet. Është shtuar edhe konspiracioni edhe ligësia. Munden me shpif në të gjitha anët, por nuk do të dorëzohemi asnjëherë para matrapazëve e hajnave. Bring it on!”, ka shkruar Ahmeti në Facebook.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Sindikata e Doganës e shqetësuar për sulmin ndaj oficerëve doganorë në Vushtrri

lipjanipress

Problemet e mërgimtarëve gjatë aplikimit për të votuar në Kosovë

lipjanipress

Molliqaj: Hyjmë koalicion me LDK-në, por pa Isa Mustafën

lipjanipress

Kastriot Luma, zgjedhet Kryetar në Kuvendin e të Rinjve të Kosovës!

lipjanipress

Territori i Kosovës do të matet nga zyrat me dokumente kadastrale

lipjanipress

Kryetari Ahmeti vizitoi disa nga projektekt që janë drejt finalizimit

lipjanipress

Policia jep detaje për protestën e sotme kundër ardhjes së Vucicit në Kosovë

lipjanipress

Kryetari Ahmeti realizon premtimin për ndërimin e shkollës në fshatin Mirenë

lipjanipress

Mirena përkrahë fuqishëm Dr. Fitim Selimin

lipjanipress

Zbulohet lista, këta janë kandidatët për deputetë nga PDK-ja

lipjanipress

Punë në Gjermani? Vetëm hekurudha ka 8 mijë vende të lira pa kriter moshën

lipjanipress

Imri Ahmeti LDK-Lipjan (Blinaj) është koha që të qeverisim pa ortak.

lipjanipress
Skip to toolbar