Lipjanipress

Shpërthim në një banes në Londër

Lajme

Policia, ambulanca dhe zjarrfikësit kanë shkuar me urgjencë tek një bllok banesash në lindje të Londrës, pas raportimeve për një shpërthim atje, njofton The Daily Telegraph

Deri në 60 zjarrfikës u tha të jenë në vendin e ngjarjes, por shkaku i shpërthimit nuk ishte i njohur menjëherë.
Zjarrfikës raportojnë që kanë të bëjnë me një zjarr në  katin e parë të sheshtë në një ndërtesë tre-katëshe./Lipjanipress.com/

Facebook Comments

Related posts

Nipi i Adem Jasharit ia ktheu pushkën KFOR-it (Video)

lipjanipress

Drejtori i Klinikës: Vllasi jashtë rrezikut, aktualisht s’ka nevojë për ndërhyrje kirurgjike

lipjanipress

Kudo mbështetje e fuqishme për PDK-në dhe kandidaten Selvije Halimi(FOTO)

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli