Lipjanipress

Shuki nervozohet keq në emision, shikoni çfarë bën (Video)

Rozë

Në një moment, gjatë emisionit të fundit, Shuki është bërë mjaft nervoz.
Ndiqni videon më poshtë dhe kuptoni më shumë se për çfarë bëhet fjalë.

Facebook Comments

Related posts

Ditën e Pranverës ua zbukuron më shumë kjo modele (Foto)

lipjanipress

Erona Hogjaj nga Rahoveci Finaliste Miss Suisse Francophone.

lipjanipress

Kishte vënë bast për të kryer marrëdhënie me gjithë ndjekësit, ja ku arriti (Foto +16)

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli