LipjaniPress

Skandal në Beograd: “Vëllazëria” serbo-ruse përfundon në therje me thika (VIDEO)

Lajme

Tifozët serbë dhe rusë historikisht kanë pasur raporte të shkëlqyeshme mes veti.Por, “vëllazëria” ka përfunduar dje në therje me thika.Ngjarja e rëndë ka ndodhur pas miqësores mes Cervena Zvezdës dhe Spartakut të Moskës, përcjellë “lajmi.net”.
Tifozët e dy grupeve janë përleshur, ku serbët kanë therur me thikë tre tifozë mysafirë.Ata janë dërguar me urgjencë në spital, ku njëri është në gjendje kritike.Mediat ruse e kanë konsideruar këtë si një skandal të madh.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

A do të jetë Vjosa Osmani pjesë e Alternativës?

lipjanipress

Linda Shahini rizgjedhet kryesuese e Grupit të Grave të Komunës së Lipjanit (FOTO)

lipjanipress

Vetëvendosje nuk i bashkohet LDK’së, shkon e vetme në zgjedhje

lipjanipress

Konfiskohen 600 kg mish me afat të skaduar në Viti

lipjanipress

Kujdes jo vetëm në Gërmi, Vipera Ammodytes gjarpri vdekjeprues (FOTO)

lipjanipress

PDK dega në Lipjan ,mbajti takim në qytetin e Lipjanit

lipjanipress

Krijimi i Qeverisë së re proces i komplikuar, ja çfarë thonë analistët

lipjanipress

Gjakovë: Digjet autobusi, vlera e dëmit 15.000 euro

lipjanipress

Sali Berisha denoncon policët bashkiakë: Ja çfarë po ndodh

lipjanipress

Zaev edhe më tutje nuk guxon të flasë për të drejtat e shqiptarëve

lipjanipress

Kryeministri i frikësohet gazit lotsjellës, bën thirrje opozitës të mos bllokojë e izolojë Kosovën

lipjanipress

Deklarata shokuese e ish ushtarit serb: Me eshtrat e shqiptarëve janë shtruar rrugët (VIDEO)

lipjanipress
Skip to toolbar