LipjaniPress

Skandal në kopshtet e Tiranës! Edukatorja veprim të turpshëm me fëmijën (Foto)

Lajme Shqipëri

Gjesti që bën edukatorja me një nga fëmijët e kopështit në kryeqytet ka shkaktuar shumë debat në rrjetet sociale dhe kanë qenë pikërisht prindërit e fëmijëve të cilët kanë reaguar ashpër.

Edukatorja është ulur në dysheme, e veshur me taka të larta të papërshtatshme dhe me xhup, ka kapur dorën e një prej vogëlushëve dhe e ka futur në gojë, ndërkohë që fëmijët e tjerë e shohin atë.

Prindërit i lënë fëmijët në dorën e kujdestareve të cilat duhet të përcjellin kulturë dhe t’i edukojnë fëmijët.

Por siç duket dhe nga fotoja, institucionet e përkujdesit të fëmijëve nuk e kryejnë rolin siç duhet në përcjelljen e vlerave, kujdesit dhe edukimit të të vegjëlve. /newsbomb.al/

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Fillon izolimi dhe riparimi i pjesës së jashtme të objektit të Komunës (Foto)

lipjanipress

Deputeti i PDK’së bën thirrje që të prishet koalicioni me LDK’në

lipjanipress

19 vjeçari pranoi se ka kryer vrasjen, u dënua me 5 vjet burg

lipjanipress

Përplasje mes studentëve dhe zyrtarëve komunal në Ferizaj

lipjanipress

Organizatat e Shoqërisë Civile të Komunës së Lipjanit shqyrtuan prioritetet e programit ReLOad

lipjanipress

Sulmohet autobusi me udhëtarë në magjistralen Prishtinë-Gjilan

lipjanipress

Nexhat Çoçaj e Shaip Buduri lirohen nga akuzat për korrupsion

lipjanipress

Edhe një vlerësim i lartë i transparencës për Komunën e Lipjanit

lipjanipress

Gazeta Metro: Vritet Lavdrim Muhaxheri

lipjanipress

‘THE ROCK’ ËSHTË SHUMË I MADH PËR MAKINAT E “FAST AND FURIOUS”

lipjanipress

19 vjet nga hyrja e NATO-s në Kosovë

lipjanipress

Serbia ka bllokuar linjën energjetike Kosovë-Shqipëri

lipjanipress
Skip to toolbar