LipjaniPress

Snoop Dogg nga Kosova” Prezanton VideoKlipin: “Zoja”

Rozë

Ami apo Soop Doog është një nga reperët më të rinj nga Kosova.
Kjo këngë, është finalizuar edhe me VideoKlip nga Xhevat Tahiri.
Ami ka edhe disa këngë tjera, tani ka lansuar projektin e tij të ri muzikor, të titulluar ‘Zoja’,

Ami i takon komunitetit Ashkali  dhe është një reper shumë i talentuar me një të ardhme premtuese në skenën muzikore shqipe, ku edhe besojm se shumë shpejt do të bëhet top 1-sh ne listat e muzikes shqipe.
LipjaniPress i deshiron suksese në të ardhmen Snoop Dogut të Kosovës ku edhe shumica e shoqeris së tij keshtu me ket pseudonim e thërrasin.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Kishte vënë bast për të kryer marrëdhënie me gjithë ndjekësit, ja ku arriti (Foto +16)

lipjanipress

Mihrija befason fansat me poza provokuese në tunelin e Kalimashit (Foto)

lipjanipress

Hetime për vizitën e Kim në Dubai

lipjanipress

Shuki nervozohet keq në emision, shikoni çfarë bën (Video)

lipjanipress

Berina Berisha që po mahnit Amerikanet me veshjet e brendeve dhe markave të shtrenjëta. (Foto)

lipjanipress

Nikka publikon këngën e saj me te re ‘Ani Mori Nuse’ (Video)

lipjanipress

80 kreacione të Koleksionit pranverë-verë 2017 të Vjollca Llapashticës

Press Lipjani

MIRSAD TAHIRI VIP ASHKANLIA NË KOSOVË (FOTO)

lipjanipress

Ardit Gjebrea paralajmëron: Diçka e pa dëgjuar do të ndodhë në Tv Klan

lipjanipress

Kjo është vjehrra e Dafina Zeqirit (Foto)

lipjanipress

Dafina e lë Ledrin ‘me gisht në gojë’ (Foto)

lipjanipress

Desa Lya: vjen shumë shpejt me projektin e saj te radhes e cila ështē nen menagjimin e Valdrin Ahmeti dhe Ervin Gonxhi e cila edhe është pjes e labelit dhe studios Eran Pro Studio.

lipjanipress
Skip to toolbar