Lipjanipress

Snoop Dogg nga Kosova” Prezanton VideoKlipin: “Zoja”

Rozë

Ami apo Soop Doog është një nga reperët më të rinj nga Kosova.
Kjo këngë, është finalizuar edhe me VideoKlip nga Xhevat Tahiri.
Ami ka edhe disa këngë tjera, tani ka lansuar projektin e tij të ri muzikor, të titulluar ‘Zoja’,

Ami i takon komunitetit Ashkali  dhe është një reper shumë i talentuar me një të ardhme premtuese në skenën muzikore shqipe, ku edhe besojm se shumë shpejt do të bëhet top 1-sh ne listat e muzikes shqipe.
LipjaniPress i deshiron suksese në të ardhmen Snoop Dogut të Kosovës ku edhe shumica e shoqeris së tij keshtu me ket pseudonim e thërrasin.

Facebook Comments

Related posts

Berina Berisha që po mahnit Amerikanet me veshjet e brendeve dhe markave të shtrenjëta. (Foto)

lipjanipress

Burri i Adelinës: S’kanë faj politikanët që lakmojnë gruan time

lipjanipress

Erona Hogjaj nga Rahoveci Finaliste Miss Suisse Francophone.

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli