LipjaniPress

Sondazhi i organizuar nga LipjaniPress, nxjer fitues kryetarin aktual Imri Ahmeti.

Lipjani

Sipas Votuesve Lipjanas në sondazhin e organizuar nga LipjaniPress, prej gjithsej 621 votave në total, fitues del me një epërsi dukshem të lartë kryetari aktual z.Imri Ahmeti nga LDK me plot 373 vota, i dyti me radh del z.Selatin Retkoceri nga VV me 152 vota, i treti me radh del z. Ismet Hajrullahu nga PDK me  51 vota, i katerti me radh del z. Fitim Selimi me 26 vota, i pesti me radh del z. Heset Sahiti nga NISMA me 11 vota, ndërsa janë vetum 8 votues të cilet nuk jan percaktu për asnjë subjekt politik./LipjaniPress.com//

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Nderohen dhe përkujtohen dëshmorët dhe martirët e Komunës së Lipjanit

lipjanipress

Kryetari Ahmeti viziton ndërtimin e trotuarëve në fshatin Konjuh

lipjanipress

Nderohet Dëshmori Xhavit Kozhani, martirët e fshatit Ribar i Madh dhe Zllakuqan

lipjanipress

Në Lipjan filloi realizimi i projektit për vizita shtëpiake dhe përkujdesin ndaj nënave dhe fëmijëve

lipjanipress

Astrit Fazliu: I Thirrur vet kampion me taksapagues të qytetarëve të Lipjanit.

lipjanipress

LDK-Lipjan Reagon Demantim Levizjës Vetëvendosje!(FOTO)

lipjanipress

H.Luma & A.Bajrami:Vrasësit e qytetarëve kraishtas të dalin para drejtësisë

lipjanipress

REAGIM: PDK – Dega Lipjan

lipjanipress

Lëvizja Vetëvendosje – Lipjan : SHËRBIMET SHËNDETËSORE NË LIPJAN NË GJENDJE TË RËNDË

lipjanipress

Xhenoveva Ruiz Calavera viziton Xhamien e lipjanit

lipjanipress

Takim zyrtar mes Greg Delawie dhe Adnan Rrustemi diskutuan për ecurinë e përgatitjeve të zgjedhjeve lokale të 22 tetorit

lipjanipress

Përurohet projekti: “Përmirësimi i hapësirave publike në qytetin e Lipjanit, faza e dytë”

lipjanipress
Skip to toolbar