LipjaniPress

Stoltenberg: Të implementohen marrëveshjet e arritura në Bruksel

Lajme

Sekretari i NATO’s, Jens Stoltenberg ka thënë se sot ka biseduar me Federica Mogherinin, me të cilën u pajtuan se marrëveshjet e arritura në Bruksel duhet të implementohen
“Sot kam folur me Federica Mogherinin. Ne e mbështesim vazhdimin e dialogut, sepse ky është shtegu i të ardhmes së Kosovës dhe rajonit”, tha Stoltenberg, shkruan Express.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Pas PDK’së edhe VV nis përgatitet për zgjedhje, Kurti kandidat për Kryeministër

lipjanipress

Njeriu Australian mbijeton duke u bllokuar për orë të tëra në një pellg me baltë e ujë (FOTO+VIDEO)

lipjanipress

INTERVISTE EKSKLUZIVE – RAMUSH HARADINAJ (VIDEO)

lipjanipress

Qytetarët e Luginës të zhvendosur në Kosovë s’po mund të pajisen me dokumente

lipjanipress

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka vizituar Banullën dhe Gadimen Haradinaj: Do ta mbështesim fuqishëm dr. Fitim Selimin për kryetar të Lipjanit(Video+Foto)

lipjanipress

Njeriu që plagosi Vllasin përmend edhe Isa Mustafën

lipjanipress

Edhe një vlerësim i lartë i transparencës për Komunën e Lipjanit

lipjanipress

A do të jetë Vjosa Osmani pjesë e Alternativës?

lipjanipress

Kosova e gatshme t’i avancojë marrëdhëniet me NATO-n

lipjanipress

Quni nuk tregon se si do të votonte për demarkacionin

lipjanipress

Musliu thotë se gjendja e shqiptarëve në Veri është e rëndë

lipjanipress

Degjeneron seanca plenare, deputetët e PD “rrethojnë” Tahirin në foltoren e Kuvendit

lipjanipress
Skip to toolbar