LipjaniPress

Struga me Ziadin Selën

Lajme Maqedoni Zgjedhjet 2017

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela ka fituar bindshëm në Strugë por zëdhënësi i tyre tha se për shum pak vota nuk ka mundur të fitoj që nga rrethi i parë, transmeton Express.

Por nga ana e tyre theksuan që Sela do të shkojë në raundin e
dytë por jo me kandidatin e Bdi-së Ramiz Merko .

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

13-vjeçarja nga Vushtrria ka nevojë për ndihmë, i duhen 40 mijë euro për transplatimin e veshkës

lipjanipress

Vetëvendosje fsheh përplasjet e Shpend Ahmetit me Albin Kurtin (VIDEO)

lipjanipress

Nipi i Adem Jasharit ia ktheu pushkën KFOR-it (Video)

lipjanipress

Kadaj-Bujupi: Haradinaj iu bashkua konceptit të klanit pronto

lipjanipress

Ushtarët amerikanë vijnë në Kosovë, ja çfarë operacionesh do të kryejnë

lipjanipress

Kosovari që plagosi 9 persona me sopatë (Video)

lipjanipress

Flet shoku i ngushtë i të vrarit Aulon Zeka

lipjanipress

Trump nënshkruan sot një urdhër ekzekutiv për prishjen e dy marrëveshjeve ndërkombëtare

lipjanipress

PDK-Lipjan Ismet Hajrullahu, nominohet kandidat për kryetar të komunës së Lipjanit nga Partia Demokratike e Kosovës!

lipjanipress

Zyra e Mogherinit: Rrënimi i murit ndihmon qytetarët e Mitrovicës Veriore e Jugore

lipjanipress

E dhimbshme, shikojeni se si i moshuari rrokulliset në shkallët lëvizëse (Video)

lipjanipress

20 vjet nga rënia heroike e Jasharëve Fillojnë aktivitetet me rastin e vitit jubilar, 20 vjetorit të rënies heroike të Komandantit legjendarë Adem Jashari, Familjes Jasharaj, dëshmorëve të kombit si dhe të gjithë të rënëve për liri.

lipjanipress
Skip to toolbar