LipjaniPress

Ta ndihmojm Florentin i cili është diagnostifikuar me Leukemia Akute.

Lajme Lipjani

Florent Hoxha, i moshës 20 vjeçare nga fshati Krajkovë – Gllogoc, student i mjeksisë, është diagnostifikuar me Leukemia Akute.

Për shkak të moshes së re, natyrës së sëmundjes dhe mundësive të kufizuara diagnostike duhet që diagnostifikimi dhe trajtimi i mëtejmë të bëhet jashtë vendit, sa ma shpejt (urgjent) që është e mundur.

Lusim të gjithë njerëzit vullnetmirë, të cilët kanë mundësi të na ndihmojnë për të mbledhur paratë e nevojshme për shërimin e Florentit.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Hashim Thaçit i vjen edhe një goditje e papritur nga SHBA-ja (FOTO)

lipjanipress

Nënkryetari i OVL-së së UÇK-së Nasim Haradinaj, e quajti ‘palaço’ ambasadorin Amerikan në Kosovë, Greg Delawie, por edhe pas kritikave që ai mori, duket se nuk është pishman

lipjanipress

VALA, PAS FUSHATËS ME NUMËR JEP EDHE 3 MIJË EURO PËR BRITANIKUN E UÇK

lipjanipress

Pagat e tre personave më të paguar në Kosovë sa të ardhurat e 170 familjeve

lipjanipress

Njihuni me nofkat e komandantëve gjatë luftës kush ishin, Korbi, Gjermani, Gazetari…

lipjanipress

S.Pacolli: MS QUALITY Zyrtarisht fillon punën. (Video)

lipjanipress

Punëtori për hartimin e Rregullores së re për subvencionet

Press Lipjani

Shokuese qfar gjendet brenda Produkteve

lipjanipress

Partitë politike marrin mbi 4 milionë euro nga buxheti, por s’njoftojnë për menaxhimin e tyre (Video)

lipjanipress

Gjuriq: Simiq përfaqësues legjitim i popullit serb në Kosovë

lipjanipress

KQZ-ja flet pas vendimit të PZAP-it që Istogu të shkojë në rivotim

lipjanipress

Nënkryetari Tasholli priti në takim përfaqësueset e projektit zviceran Kujdesi Shëndetësor i Qasshëm dhe Cilësor

lipjanipress
Skip to toolbar