LipjaniPress

Takim zyrtar mes Greg Delawie dhe Adnan Rrustemi diskutuan për ecurinë e përgatitjeve të zgjedhjeve lokale të 22 tetorit

Lajme Lipjani Zgjedhjet 2017

Adnan Rrustemi Nga takimi me ambasadorin amerikan, Greg Delawie, me të cilin diskutuam për ecurinë e përgatitjeve të zgjedhjeve lokale të 22 tetorit, me synimin e përbashkët që zgjedhjet të jenë të lira e të drejta dhe të bazuara në standardet më të mira ndërkombëtare./LipjaniPress.com//

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Komuna Lipjanit Njofton për Organizatat e Shoqërisë Civile

lipjanipress

Kadri Veseli: PDK do ta kthejë politikën në shërbim të qytetarit

lipjanipress

Gjatë ditëve në vijim vendet që do të mbesin pa rrymë

lipjanipress

Në 18 vjetorin e masakrës në Krushë, Thaçi fton drejtësinë të hetojnë vrasjet dhe masakrat

lipjanipress

Nëna e poston në Facebook foton e djalit që e pësoi nga sëpata e kosovarit( Pamje të rënda)

lipjanipress

Pa mbështetje në Kosovën e lirë

lipjanipress

Thaçi, takim urgjent me ambasadorët e Quint-it – më pas konferencë për media

lipjanipress

Vuçiq: Thaçi duhet të harrojë egon e tij

lipjanipress

Sekuenca gjatë nënshkrimit të marrëveshjes së bashkëpunimit në mes të Kryetarit Imri Ahmeti dhe Ministres Hykmete Bajrami(VIDEO)

lipjanipress

Hajrullahu viziton zyrën komunale për punësim në Lipjan

lipjanipress

Thaçi fton për “dekriminalizim të partive politike”

lipjanipress

ATK në janar mbylli 22 lokale të lojërave të fatit (FOTO)

lipjanipress
Skip to toolbar