LipjaniPress

Të shtëna me armë në një shkollë në Francë, ka të plagosur

Lajme

Sapo është raportuar për një ngjarje tjetër që po trondit Francën. Të shtëna në një shkollë në qytetin Grasse të Francës
Raportet e para nga mediat thonë se disa persona janë plagosur, transmeton Gazeta Express.

Para pak minutash, në Paris, gjegjësisht në zyrën e Fondit Monetar Ndërkombëtar kishte shpërthyer një zarf, ku asisteni ekzekutiv i FMN’së mbeti i djegur në fytyrë dhe duar.
në vazhdim detaje të tjera…

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Gjilan: Merr para ryshfet, arrestohet nga policia

lipjanipress

“ENVER SEKIRAQA I LIRË, ALBIN KURTI NË BURG”

lipjanipress

Pa mbështetje në Kosovën e lirë

lipjanipress

Deputeti i PDK’së i kërkon Mustafës ta ndërrojë Ministrinë e Shëndetësisë

lipjanipress

N J O F T I M:Njoftohen qytetarët për vazhdimin e afatit të konkursit publik për ndarjen e banesave në Komunën e Lipjanit.

lipjanipress

Pas Vetëvendosjes, edhe Lista Srpska bëhet parti

lipjanipress

SHPEND AHMETI DJE U SHFAQ REAL

lipjanipress

KOMUNITETI I FSHATIT LLUGAXHI NË LONDER MBËSHTET SELATIN RETKOCERIN

lipjanipress

Nënkryetari i LDK-së u kthehet vrasjeve politike, kërkon drejtësi nga shteti (VIDEO)

lipjanipress

Kadri Veseli: Qytetarë anekënd Kosovës po i bashkohen Fillimit të Ri

lipjanipress

AGK KËRKON NGA QË RASTET E GAZETARËVE TË TRAJTOHEN ME KOHË NGA GJYKATAT

lipjanipress

Ambasadori Delawie i drejtohet edhe Kuvendit: Hidheni poshtë projektligjin për ushtrinë

lipjanipress
Skip to toolbar