LipjaniPress

Thyhet një pikë e Western Union-it dhe Mobi Shop Endrin në Lipjan

Lajme Lipjani

Thyhet një pikë e Western Union-it në Lipjan
Një pikë e Western Union-it në rrugën “Skenderbeu” në Lipjan, mbërëm rrethë orës 2:30 të mëngjesit është thyer.

Mësohet se disa persona të panjohur kanë qenë pjesëmarrës në thyerjen e filialit të bankës Western Union dhe Mobi Shop Endrin.

Kush i njef këta persona dhe veturen Audi A3 e zez do të shperblehet dhe po ashtu mbetet anonim.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Burgu i josh kosovarët, 4 mijë konkurrentë për 70 vende pune (Video)

lipjanipress

Kosova renditet e para në botë me vdekjet nga COVID-19 në 1 milion banorë

lipjanipress

Policia britanike: Jemi duke e trajtuar sulmin si incident terrorist (Foto)

lipjanipress

Gllavica përkrahë fuqishëm Dr. Fitim Selimin

lipjanipress

Kur shqiptarët mbronin me gjak Manastirin e Deçanit

lipjanipress

20 vjet nga rënia heroike e Jasharëve Fillojnë aktivitetet me rastin e vitit jubilar, 20 vjetorit të rënies heroike të Komandantit legjendarë Adem Jashari, Familjes Jasharaj, dëshmorëve të kombit si dhe të gjithë të rënëve për liri.

lipjanipress

Imami Musliu: Kur i pashë 56 kufomat, s’e besoja se ishte edhe Adem Jashari

lipjanipress

Anita Muçaj – Haradinaj ka thënë se e ka pritur një shtyrje të seancës nga Gjykata e Colmarit

Press Lipjani

Azem Syla mund të gjykohet edhe në Zvicër

lipjanipress

Si i bëri 2 milionë euro për 2 vjet, Nevzat Bejta, kryetar i Gostivarit

lipjanipress

Avokati i Popullit: Kushtëzimi për pagesën e tatimit në pronë, i paligjshëm

lipjanipress

Lipjan: PDK- mbajti mbledhjen e rregullt te radhës

lipjanipress
Skip to toolbar