LipjaniPress

Treni godet kamionin në Fushë-Kosovë (Foto)

Lajme Lipjani

Sot rreth orës 16:00, treni e ka goditur një kamion të peshave të rënda në Fushë-Kosovë
Aksidenti ka kaluar pa persona të lënduar.
Bazuar në statistikat e Policisë së Kosovës, në vendin tonë çdo ditë ndodhin dhjetra aksidente dhe shqiptohen qindra gjoba për kundërvajtësit e trafikut.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Në Ferizaj po jepen viza të rrejshme për Gjermani

lipjanipress

ISIS i lë fëmijët të vuajnë urie, u thotë se në parajsë mund të hanë çka t’ua do zemra

lipjanipress

Nën patronatin e Kryetarit të Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti, sot në Qendrën Kulturore “Tahir Sinani”, është mbajtur Akademi Përkujtimore,(VIDEO)

lipjanipress

Kryetari Ahmeti Njofton të gjithë qytetarët e Komunës së Lipjanit

lipjanipress

Vuçiq: Serbia ruan paqen në rajon, nuk pranojmë krijimin e ushtrisë së Kosovës

lipjanipress

Gratë e mjelin veten si protestë kundër shfrytëzimit të lopëve (VIDEO)

lipjanipress

Bastisen zyrat qendrore të Frontit Nacional të lideres së ekstremit të djathtë Le Pen

lipjanipress

Eksperti nga Gjermania: Argumentet që zbulojnë manipulimet dhe mashtrimet e komisioneve për demarkacionin!

lipjanipress

Ky është moti për pesë ditët e ardhshme

Press Lipjani

Rinia dhe Shteti në Kosovë

lipjanipress

Dorëhiqet kryetari i Preshevës Shqipërim Arifi

lipjanipress

Abdullahu: Demarkacionin e çojmë bashkë me PDK-në në Kuvend, s’e dimë datën

lipjanipress
Skip to toolbar