LipjaniPress

Une Florim Shala anetar i Kryesise se PDK-se – dega ne Lipjan, demantoj lajmin e meparshem te disa mediave

Lajme Lipjani Zgjedhjet 2017

Une Florim Shala anetar i Kryesise se PDK-se – dega ne Lipjan, demantoj lajmin e meparshem te disa mediave, se kinse kam dhene doreheqje nga te gjitha strukturat e PDK-se. Une e ndjej veten mire dhe komod vetem pran shokeve te idealit ne PDK. Pra jam anetar i PDK-se dhe vazhdoj te veproj ne te gjitha strukturat e PDK-se.
Faleminderit per mirkuptim!

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Ballkani kaplohet nga moti i lig

lipjanipress

Organizata Gjermane ASB ,në bashkëpunim me Komunën e Lipjanit, ka shpërnda pajisje bujqësore për 15 familje

lipjanipress

Vuçiq e Bërnabiq në takim që nga ora 10, flasin për Kosovën

lipjanipress

Përleshje mes Policisë dhe anëtarëve të PSD-së,

lipjanipress

Debat i ashpër i kandidatëve presidencialë francezë për Evropën

lipjanipress

Policia gjermane tregon se çfarë gjeti në banesën e sulmuesit kosovar në Dusseldorf

lipjanipress

Kryetari i PDK’së premton fuqizimin e rinisë dhe grave

lipjanipress

Ligji për kundërvajtje, vështirë i zbatueshëm

lipjanipress

Vuçiqit i pengon Haradinaj si negociator në Bruksel

lipjanipress

Rockefeller e kishte transplantuar zemrën plot 7 herë

lipjanipress

Ish antari i VV, studenti nga Dardana paralajmëron parti të re polike, themelimin e 1 Levizje

lipjanipress

Rrëfimi i plakut që e rrahën e ia dogjën shtëpinë në Mitrovicë

lipjanipress
Skip to toolbar