LipjaniPress

Une Florim Shala anetar i Kryesise se PDK-se – dega ne Lipjan, demantoj lajmin e meparshem te disa mediave

Lajme Lipjani Zgjedhjet 2017

Une Florim Shala anetar i Kryesise se PDK-se – dega ne Lipjan, demantoj lajmin e meparshem te disa mediave, se kinse kam dhene doreheqje nga te gjitha strukturat e PDK-se. Une e ndjej veten mire dhe komod vetem pran shokeve te idealit ne PDK. Pra jam anetar i PDK-se dhe vazhdoj te veproj ne te gjitha strukturat e PDK-se.
Faleminderit per mirkuptim!

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Mediat serbe: Ushtria e Kosovës i ka nisur stërvitjet (Foto)

lipjanipress

Dy policë nga Lipjani shpëtojnë jetën një të moshuare – tentonte të vetëvritej

lipjanipress

Ramush Haradinaj flet nga Franca: Më ngeli merak që s’isha në përvjetorin e Rugovës (Audio)

lipjanipress

Dr. Fitim Selimi edhe solemnisht ka pranuar nominimin Kandidat per Kryetar te Lipjanit.

lipjanipress

Vuçiq: BE’ja tani nuk po e kërkon njohjen e Kosovës

lipjanipress

Gënjen “Srbija Danas”: Kosova po furnizohet me aeroplanë e tanke nga Erdogani

lipjanipress

Nënkryetari Tasholli priti në takim përfaqësueset e projektit zviceran Kujdesi Shëndetësor i Qasshëm dhe Cilësor

lipjanipress

A e mblodhi Kryesinë e LDK’së çështja e ushtrisë?

lipjanipress

Sulmohet me thikë një polic në Prizren, arrestohen katër të dyshuar

lipjanipress

Haradinaj nga sheshi i Prishtinës thotë se Kosova nuk i fal tokë askujt

lipjanipress

Vala e emigrantëve në pranverë, përgatitet edhe Kosova

lipjanipress

Veseli e Mustafa përplasen për afatin se kur votohet Demarkacioni

lipjanipress
Skip to toolbar