LipjaniPress

Uragani Harvey, vogëlushja e humbur shpëtohet nga kalimtari (Video)

Lajme

Një vajzë e vogël me flokë të kuqe ka humbur në ujërat e Uraganit Harvey. Ajo është e vetme dhe prindërit e saj nuk e dinin se kishte dalë jashtë.

Vogëlushja vazhdon të ecë më thellë derisa një kalimtar i afrohet për ta pyetur se ku po shkon dhe ku i ka prindërit.

Më pas ai e merr që ti tregojë se ku e ka familjen dhe e këshillon që të mos ecë më e vetme. Fatmirësisht ai e dërgon shëndoshë e mirë në shtëpi te prindërit e saj.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Janjeva dhe janjevasit të paluhatshëm, gjithmonë LDK

lipjanipress

Rrëfimi i qytetarit që u detyrua t’i japë zyrtarit qeveritar 20 mijë euro për të hequr një lëndë nga gjykata (Video)

lipjanipress

Limaj thotë se opozita do t’i fitojë 57% të votave në zgjedhjet e ardhshme (Video)

lipjanipress

Kryetari Ahmeti, mbështet turinirin tradicional për nder të Dëshmorit Xhavit Kozhani- Burgia

lipjanipress

Policia britanike: Jemi duke e trajtuar sulmin si incident terrorist (Foto)

lipjanipress

Një tjetër virus do të godasë Botën? Kina lëshon alarmin

lipjanipress

Stoltenberg: Të implementohen marrëveshjet e arritura në Bruksel

lipjanipress

Daçiq i rren amerikanët se shqiptarët mund t’i sulmojnë serbët në veri të Kosovës

lipjanipress

Google Maps Ndertesa Swastika,

lipjanipress

Edhe një tjetër “shqiponjë” shfaqet në ushtrinë greke (foto)

lipjanipress

Vajza e mbijetuar e Hamzë Jasharit rrëfën tmerrin që kishte ndodhur në mars të vitit 1998 (VIDEO)

lipjanipress

Të hënën Kryesia, për seancën e Kuvendit parashihen dy interpelanca të kryeministrit

lipjanipress
Skip to toolbar