LipjaniPress

Uragani Harvey, vogëlushja e humbur shpëtohet nga kalimtari (Video)

Lajme

Një vajzë e vogël me flokë të kuqe ka humbur në ujërat e Uraganit Harvey. Ajo është e vetme dhe prindërit e saj nuk e dinin se kishte dalë jashtë.

Vogëlushja vazhdon të ecë më thellë derisa një kalimtar i afrohet për ta pyetur se ku po shkon dhe ku i ka prindërit.

Më pas ai e merr që ti tregojë se ku e ka familjen dhe e këshillon që të mos ecë më e vetme. Fatmirësisht ai e dërgon shëndoshë e mirë në shtëpi te prindërit e saj.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Ardian Gjini kandidat për kryetar të Gjakovës

lipjanipress

Fuqizimi i të rinjve nga komunitetet Rom, Ashkali dhe Egjiptian në avokim për të siguruar ofrim më të mirë të shërbimeve shëndetësore në Kosovë.

lipjanipress

Molliqaj thotë se veç një Qeveri e re zgjidh problemin e Veriut

lipjanipress

Raportohet se ka humbur Xhejlane Abdullahu

lipjanipress

‘Kodra e Trimave’ proteston kundër ndaljes së shpeshtë të rrymës (Video)

lipjanipress

Deputeti i PDK’së i kërkon Mustafës ta ndërrojë Ministrinë e Shëndetësisë

lipjanipress

Rakiq viziton Qeverinë e Kosovës

lipjanipress

Kryetari i Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti sot ka pritur në takim përfaqësuesin e “KVB”

lipjanipress

N J O F T I M:Njoftohen qytetarët për vazhdimin e afatit të konkursit publik për ndarjen e banesave në Komunën e Lipjanit.

lipjanipress

Ministri i Brendshëm izraelit përdor qepën që të përlotet (Video)

lipjanipress

Kerkohen 10 mjeshter ne gjermani Darmstadt

lipjanipress

Linda Shahini rizgjedhet kryesuese e Grupit të Grave të Komunës së Lipjanit (FOTO)

lipjanipress
Skip to toolbar