LipjaniPress

Vajza filloi të bërtiste, kur nëna e saj i pa dorën u shokua (Video)

Lajme

Kur prindërit I lënë fëmijët të luajnë në oborret e shtëpisë, frika e parë e tyre është se mos e thyejnë dorën apo këmbën, duke mos i menduar pasojat tjera që mund të ndodhin

Vogëlushja nga Texas, ishte kafshuar nga gjarpri në dorën e saj, duke luajtur në oborr, ndërkaq kur filloi të qante prindërit e saj nuk e dinin se çfarë kishte.

Kur nëna e saj i pa dorën tërësisht të ënjtur, ajo vërtetë u shokua dhe e dërguan menjëherë në emergjencë.

Ata poashtu përmes një videoje tregojnë rastin e vogëlushes së tyre, duke vetëdijesuar edhe shumë prindër që të kenë kujdes se ku po i lënë vogëlushët të luajnë.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Hashim Thaçi jep një lajm të ri për vizat! (VIDEO)

lipjanipress

Ndrroi jet gazetari Ganimet Klaiqi

lipjanipress

Stojanoviq: Serbët nga Kosova e përkrahin Aleksandar Vuçiqin për President të Serbisë

lipjanipress

20 mijë gra të dhunuara, asnjë i dënuar (VIDEO)

lipjanipress

Delegacioni i qytetit Martingy nga Zvicrra ka vizituar Komunën e Lipjanit(FOTO)

lipjanipress

Deputeti i PS-së vizitë në familjen e Klement Balilit, ja çfarë thotë për “Eskobarin e Ballkanit

lipjanipress

Mbahet mbledhja e KK-së ,të Lipjanit: Votëbesimi i kryesueses tëKuvendit të Komunës Vlora Limani-Hajnuni: unë jam këtu që ti masim numrat me që ata kështu e kuptojnë demokracinë,

lipjanipress

Një muaj paraburgim policit dhe zyrtarit të Shërbimeve Korrektuese për armëmbajtje pa leje

lipjanipress

Kadri Veseli lanson “Fondin Rinor” për përkrahjen e ideve të reja në PDK

lipjanipress

Prishtinë, arrestohen dy të mitur për posedim të narkotikëve

lipjanipress

Presidenti Thaçi priti një delegacion të ashkalinjve të Kosovës për 14 vjetorin e ditës së tyre të flamurit

lipjanipress

Deliu-Kodra: 22 tetori do dëshmojë fuqinë e PDK’së

lipjanipress
Skip to toolbar