LipjaniPress

Vazhdojnë kërkimet për katërvjeçarin e humbur – FSK iu del në ndihmë

Lajme

Kërkimet për Erion Gashin, katërvjeçar janë duke vazhduar ende.
Klan Kosova gjendet në vendin e ngjarjes në fshatin Mramor edhe në këto orë të vona, ku bëhet e ditur se intensivisht kanë dalur edhe Forca të Sigurisë së Kosovës.

Kërkimet për katëvjeçarin Erion Gashi janë duke vazhduar ende bashkë edhe me forcat e Policisë së Kosovës.

EKërkimet për katërvjeçarin e humbur janë duke i vështirësuar kushtet atmosferike pasi tashmë ka filluar dhe të bie shi.

Qytetarët e shumtë janë duke vazhduar kërkimet. Ora shënon afër një pas mesnate dhe Erioni ende vazhdon të jetë i humbur aktualisht.

Katërvjeçari në kohën kur ka humbur kishte të veshur trenerka të katërta dhe xhemper të së njëjtës ngjyrë.

Lusim të gjithë që mund të kenë informata rreth lokacionit të Erion Gashit të lajmërohen në numrin 00 377 44 296 252.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Partitë politike marrin mbi 4 milionë euro nga buxheti, por s’njoftojnë për menaxhimin e tyre (Video)

lipjanipress

Prej prillit Policia e Kosovës me uniformën e Kosovës, nis misionin në vendet e BE-së

lipjanipress

Edi Rama në AKK: Procesi i Ramushit do të përfundojë ashtu siç duhet

lipjanipress

1648 testime për COVID-19

lipjanipress

I refuzohet azili, refugjati i vë flakën vetes (Video)

lipjanipress

R E A G I M: Daim Hiseni reagonë publikisht deri tek institucionet relevante në vend

lipjanipress

Paraburgim të Dyshuarit për Sulmin ndaj Gazetarit Vehbi Kajtazi

lipjanipress

Zëvendëskryeministri Kelmendi vizitoi institucionet lokale, bizneset dhe Universitetin “Kadri Zeka” në Gjilan

lipjanipress

Masa të reja të mbrojtjes së kufijve: Prej sot kosovarët e kanë më vështirë të kalojnë ilegalisht në Zvicër

lipjanipress

Kusari-Lila denoncon Pal Lekajn në prokurori

lipjanipress

Njoftim: Ftohen të gjithë qytetarët e lipjanit të jenë pjesëmarrës në protestën gjithëpopullore me 28.11.2017

lipjanipress

Historia e Dino Asanajt: e vranë apo bëri vetëvrasje? (VIDEO)

lipjanipress
Skip to toolbar