LipjaniPress

Vdes një i paraburgosur në Lipjan

Lajme Lipjani

Sot rreth orës 13:00 ka ndërruar jetë N.M, i cili po mbahej si i paraburgosur në Qendrën e Paraburgimit në Lipjan, nën dyshimin për ‘vrasje të rëndë në ndihmë’.
Këtë e kanë konfirmuar vetë Shërbimi Korrektues i Kosovës, me ç’rast kanë njoftuar se tashmë të ndjerit i është dhënë ndihma një herë në Qendrën e Paraburgimit, e më pas është transferuar në Emergjencën e Lipjanit.

Por, siç thuhet në njoftim, i paraburgosuri N.M nuk ka mundur të mbijetojë.

Ndryshe, Shërbimi Korrektues thotë se informatën për vdekjen e të paraburgosurit e kanë marrë nga QKMF në Lipjan,transmeton gazeta “Ekspress”.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Rumunët s’e ndalin protestën

lipjanipress

Haradinaj nga sheshi i Prishtinës thotë se Kosova nuk i fal tokë askujt

lipjanipress

David Philips shkruan për elitën e korruptuar në Prishtinë dhe raportet e reja Kosovë-Amerikë

lipjanipress

Lista Serbe thotë se është e gatshme ta votojë demarkacionin me Malin e Zi

lipjanipress

Koha kur në Kosovë vriteshin fëmijët për hakmarrje (Video)

lipjanipress

Ministrja serbe e Drejtësisë: Nuk ka arsye që kërkesa për ekstradimin e Haradinajt të refuzohet

lipjanipress

Haradinaj prokurorit serb që kërkoi dërgimin e Ramushit në Hagë : Pushka top t’u bëftë

lipjanipress

IMRI AHMETI- nënshkruan marrëveshje bashkëpunimi me këshillin evropian KE për të drejtat e minoriteteve

Press Lipjani

PDK të gatshëm për fushatën zgjedhore

lipjanipress

Vuçiq një ditë para takimit në Bruksel thotë se nuk iu beson shqiptarëve

lipjanipress

Veseli deputetëve: Punoni më shpejt

lipjanipress

NISMA për Kosovën – Lipjan hap fushatën zgjedhore me një koktej rasti e Premte ora 18:00 në restaurant “Toni”

lipjanipress
Skip to toolbar