LipjaniPress

Veseli prapë ia ngatërron mbiemrin deputetes së LDK-së

Lajme

Kryeparlamentari Kadri Veseli përsëri ia ka ngatërruar mbiemrin deputetes së LDK-së, Melihate Tërmkollit, duke i thënë Melihate Termokolli.
Ai menjëherë e ka përmirësuar gabimin.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Pushimet e Ivanka Trump me të dashurën e Vladimir Putinit në Dubrovnik (Foto)

lipjanipress

Filloj punimi i rruges në fshatin Shale me gjatesi 2.2 km

lipjanipress

Deçan, humb jetën nga tymi derisa i digjej shtëpia

lipjanipress

Ushtria bëhet sivjet

lipjanipress

Gjendet një bombë e Luftës së Dytë Botërore në Selanik, evakuohen 50 mijë banorë

lipjanipress

Në Holandë refugjatët vendosen në burgje (FOTO)

lipjanipress

Shqipe Pantina jep dorëheqje

lipjanipress

PDK dhe LDK flasin për emrat e mundshëm për garën e Prishtinës

lipjanipress

Malisheva në përkrahje të Ramush Haradinajt

lipjanipress

Kocijancic tregon se për çfarë do të bisedohet në Bruksel

lipjanipress

Të burgosurit e vitit ’81 tregojnë për vitet e burgut

lipjanipress

Gjatë Zgjedhjeve të 22 tetori pati edhe fletëvotime të prishura qëllimisht (FOTO)

lipjanipress
Skip to toolbar