LipjaniPress

Veseli prapë ia ngatërron mbiemrin deputetes së LDK-së

Lajme

Kryeparlamentari Kadri Veseli përsëri ia ka ngatërruar mbiemrin deputetes së LDK-së, Melihate Tërmkollit, duke i thënë Melihate Termokolli.
Ai menjëherë e ka përmirësuar gabimin.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Megjithatë kryeministri thotë se do ta mbrojë lirinë e mediave

lipjanipress

Serbët ankohen: I kishim ndërtuar tri shtëpi me para të murit të rrënuar

lipjanipress

Cristiano Ronaldo largohet nga Real dhe bashkohet me Juve

lipjanipress

Kujdes jo vetëm në Gërmi, Vipera Ammodytes gjarpri vdekjeprues (FOTO)

lipjanipress

Malisheva në përkrahje të Ramush Haradinajt

lipjanipress

Projektrezoluta e PE-së: Lista Srpska të ndahet nga Beogradi dhe të punojë për Kosovën

lipjanipress

Qeveria ka vendosur t’i pres serbët kurdo që ata vendosin të kthehen në institucione (Video)

lipjanipress

Në kujtim të përvjetorit të Masakrës së Reçakut

lipjanipress

Familja Jashari pret zyrtarët e AAK’së në Kullën e saj (Foto)

lipjanipress

Mesazhi i Votuesit në Fletëvotimin e Ferizajt

lipjanipress

Qytetari në Resnjë ndërroi jetë përderisa prente dru

lipjanipress

Nënkryetari i OVL-së së UÇK-së Nasim Haradinaj, e quajti ‘palaço’ ambasadorin Amerikan në Kosovë, Greg Delawie, por edhe pas kritikave që ai mori, duket se nuk është pishman

lipjanipress
Skip to toolbar