LipjaniPress

Vetëvendosje mban sot konferencë për media

Lajme

Vetëvendosje kishte paralajmëruar dje se do të mbajë një konferencë për media. Por, konferenca ishte shtyre dy herë dhe pastaj ishte anuluar përfundimisht.

Sot kjo parti ka njoftuar se do të mbajë një konferencë në të cilën do të flas kreu i saj, Visar Ymeri.

Konferenca siç njofton Vetëvendosje do të mbahet në zyrat e saj në ora 13:00.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Kthehet në rigjykim rasti i Oliver Ivanoviq-it

lipjanipress

Këshilltari i kryeministrit: Albin, ju paskeni edhe jahta

lipjanipress

Pushimet e Ivanka Trump me të dashurën e Vladimir Putinit në Dubrovnik (Foto)

lipjanipress

Shefi i Aleancës Kosovare të Bizneseve dënohet me 18 muaj burgim

lipjanipress

Kryeministri i vendit kërkon njohjen e Kosovës nga shtetet me shumicë myslimane

lipjanipress

Shërbimi Korrektues me qendër gjysmë të hapur edhe në Lipjan

Granit

Lideri i Hezbollahut: Jemi optimist sepse Shtëpinë e Bardhë tash e udhëheq një idiot

lipjanipress

Malaria e re e shfaqur në Azi paraqet kërcënim për botën

lipjanipress

Zyrtari i AAK’së kritikon Shpend Ahmetin pse keqpërdori familjen për të arsyetuar jahtin

lipjanipress

Kështu reagoi Veseli kur Isa Mustafa e la sallën e Kuvendit (Foto)

lipjanipress

Mustafa: Qeveria fajtore pse sektori publik është më i favorizuar se ai privat

lipjanipress

A duhet shkuar në zgjedhje të parakohshme sipas kryeministrit Mustafa?

lipjanipress
Skip to toolbar