LipjaniPress

Video ekskluzive nga momenti i të shtënave në Pejë

Lajme

Në Pejë para disa minutave kanë ndodhur të shtëna me armë zjarri.
Dëshmitarë nga vendi i ngjarjes raportojnë se të shtënat kanë ardhur nga armë të ndryshme si kallashnikovë.

Gazeta Express ka siguruar videon ekskluzive nga vendi i ngjarjes në të cilën shihen disa persona me armë në duar te futen në veturë. Vetura largohet në drejtim ende të panjohur.

Ekipet e policisë janë në vendin e ngjarjes. Ndërkohë që ende nuk dihen motive, apo edhe për të lënduar nga ky rast.

Gazeta Express shumë shpejt do t’ju sjellë detaje nga ky rast.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

VARFËRIA DHE KUSHTET E JETESËS SË KOMUNITETIT ASHKALI

lipjanipress

Rezultati i Sondazhit 24h i lansuar dje ne oren 12:00 dhe është mbyllur sod në ora 12:00(FOTO)

lipjanipress

Vucic:Nga Sarajeva për autoritetet në Prishtinë: goditja e një stilolapsi nuk mund të rrëmben asgjë

lipjanipress

Resul Sinani konfirmon se do t’i bashkohet Nismës së Fatmir Limajt

lipjanipress

Familjarët e Grupit të Kumanovës një ditë para vizitës në Prishtinë ja çka i shkruajnë Zaevit!

lipjanipress

Nuk kishte vend në burg, lirohet kosovari në Gjermani

lipjanipress

Pamje 3D të strukturës së sheshit që po ndërtohet në Veri (Video)

lipjanipress

Kryetari i Komunës Imri Ahmeti uron 7 Marsin të gjithë mësimdhënësve

lipjanipress

Policia gjermane tregon se çfarë gjeti në banesën e sulmuesit kosovar në Dusseldorf

lipjanipress

Policia Merr në Pyetje Deputetin Milaim Zeka për Shmangie nga Tatimi

lipjanipress

Kryetari Ahmeti ka vizituar punimet e ndërtimit shtratit të lumit në fshatin Banullë

lipjanipress

KEDS: Nuk i intereson a rrezikohet jeta e qytetarve (FOTO)

lipjanipress
Skip to toolbar