LipjaniPress

Video shokuese nga një shkollë e Kosovës: Nxënesit shajnë profesorin (Video)

Lajme

Një video shokuese që po qarkullon në rrjetet sociale, tregon gjendjen e rëndë që mbretëron në arsimin e Kosovës.

Në këtë video, nxënësit nuk e lënë profesorin që ta mbaj orën si duhet, duke krijuar zhurma të tmerrshme, ku në disa raste nxënësit e shajnë profesorin duke iu drejtuar me fjalët fyese.

Nuk dihet se kur dhe ku është bërë videoja, por ajo që shihet këtu është tmerruese, e paparë në shkolla. /Lajmi.net/

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Kryetari Ahmeti ka vizituar fabriken e lëngjeve MS Quality

lipjanipress

Ndrroi jet gazetari Ganimet Klaiqi

lipjanipress

Kur Slobodan Milosheviq i premtonte turmës në Beograd arrestimin e Azem Vllasit (VIDEO)

lipjanipress

Austri: Arrestohen 8 terroristë të dyshua

lipjanipress

Në sheshin Adem Jashari në Lipjan shumë shpejt do të vendoset Shtatorja e Komandantit Legjendar Adem Jashari

lipjanipress

LËVIZJA VETËVENDOSJE-LIPJAN: GADIMJA DËSHMON PËRKRAHJEN PËR SELATIN RETKOCERIN DHE LËVIZJEN VETËVENDOSJE!

lipjanipress

Kryetari Ahmeti, mbështet turinirin tradicional për nder të Dëshmorit Xhavit Kozhani- Burgia

lipjanipress

Kryeakademiku serb: Demografia në Serbi është problem i të gjitha problemeve

lipjanipress

Klinaku tregon se si u nxor Ukshin Hoti nga burgu i Dubravës (Video)

lipjanipress

Gjakovë: Digjet autobusi, vlera e dëmit 15.000 euro

lipjanipress

Thaçi në dijeni për listën e ekzekutimeve të Murat Jasharit

lipjanipress

Këta ish udhëheqës të UÇK’së janë në Listën e Zezë të SHBA’së (Dokument)

lipjanipress
Skip to toolbar