LipjaniPress

Vllasi thotë se dikush e ka thirrur nga Rusia pas sulmit (Video)

Lajme

Avokati Azem Vllasi thotë se pas sulmit që u bë ndaj tij kishte pranuar dy thirrje në “Viber”.
Vllasi thotë të ketë provuar t’i thërriste më pas, mirëpo nuk i ishin lajmëruar.

E çuditshme, thotë avokati, ishte hyrja e numrit, e cila, sipas tij, i përket Rusisë.

“Të nesërmen i shoh dy thirrje në Viber me kodin e Rusisë. I thirra por nuk u përgjigjën. A ka këqyr dikush të vërtetojë a u krye puna për t’i qitur paratë diku”, ka thënë Vllasi për “Rubikon” të KTV-së .

Vllasi thotë se ishte viktimë e një sulmi politik, ndonëse thekson se në listë ishte kah fundi.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Kryetari Ahmeti ka vizituar fabriken e lëngjeve MS Quality

lipjanipress

Mediat serbe paralajmërojnë ndërtimin e një muri të ri në Veri

lipjanipress

Buja tregon se kush e bindi të heq dorë nga kandidimi për deputet

lipjanipress

Një mi i shkakton mijëra euro humbje një kompanie ajrore

lipjanipress

Policia: Do të veprojmë në tërë Kosovën në mbrojtje të votës

lipjanipress

Veseli:Fillimi i Ri është garancë për Shtetin e Kosovës dhe fuqizimin e tij (FOTO)

lipjanipress

Letër Dërguar Albin Kurtit,

lipjanipress

Deklarata befasuese e Daut Haradinajt për Vlora Çitakun (Video)

lipjanipress

Vuciq: Mustafa s`më kthen përgjigje, me Kosovën do bëj atë që e ka bërë Titoja

lipjanipress

ME VETËVENDOSJE EDHE JANJEVA GATI PËR NDRYSHIM(FOTO)

lipjanipress

Arrestohet ushtari gjerman, planifikonte sulm terrorist

lipjanipress

Bie numri i përdoruesve të heroinës, rritet ai i narkotikëve të tjerë

lipjanipress
Skip to toolbar