LipjaniPress

Vuçiq e Bërnabiq në takim që nga ora 10, flasin për Kosovën

Lajme

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, dhe kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq, që nga ora 10 e mëngjesit të sotëm janë në Presidencën serbe dhe po bisedojnë për gjendjen në Kosovë, ka mësuar e përditshmja serbe “Blic”.

Siç mëson kjo gazetë, ata po bisedojnë edhe për ekonominë e të gjitha temat tjera të hapura politike, transmeton Koha.net.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

AKR demaskon keq Vetëvendosjen: Na kërkuan para për sondazhin

lipjanipress

Gjermania dëbon 38 kosovarë përmes aeroportit të Mynihut

lipjanipress

GLLOGOVCI DËSHMOJ SE KRYETARI IMRI AHMETI ISHTE DHE DO JETË KRYETARI I LIPJANIT EDHE PËR KATËR VITE

lipjanipress

Helikopteri ushtarak rrëzohet mbi ndërtesat e banuara

lipjanipress

Amerikanët: Votuam për Trump, por s’duam që muri me Meksikën të ndërtohet

lipjanipress

Vajza e Xhemajl Mustafës shpreson që Specialja ta zbardhë vrasjen e babait të saj

lipjanipress

Zyrtarizimi i kandidatëve për kryetar nga partitë e ndryshme

lipjanipress

Shala i LDK’së: Si ka mundësi që veturat e Komunës së Prishtinës të shpenzojnë nga 25 litra në 100 km?

lipjanipress

Vetëm një tezë.

lipjanipress

Mustafa shpjegon se çfarë ndodhi mes tij dhe Vuçiqit në Sarajevë (Video)

lipjanipress

Mustafa kërcënon deputetët e LDK’së: Ata që s’e votojnë demarkacionin s’kanë vend në parti (Video)

lipjanipress

Lulzim Rrustemi: Shumë shpejt do ta thërrasim mbledhjen e Kuvendit të Komunës (VIDEO)

lipjanipress
Skip to toolbar