LipjaniPress

Vuçiq e Bërnabiq në takim që nga ora 10, flasin për Kosovën

Lajme

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, dhe kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq, që nga ora 10 e mëngjesit të sotëm janë në Presidencën serbe dhe po bisedojnë për gjendjen në Kosovë, ka mësuar e përditshmja serbe “Blic”.

Siç mëson kjo gazetë, ata po bisedojnë edhe për ekonominë e të gjitha temat tjera të hapura politike, transmeton Koha.net.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

ELEM mbyll dyqanet në Kodrën e Diellit

lipjanipress

Liderja e ekstremit të djathtë e hap fushatën parazgjedhore me sulm kundër islamit radikal dhe globalizimit

lipjanipress

Lajm i mirë nga Italia, kërkohen 17 mijë punëtorë sezonalë. Ja rregullat për shqiptarët

lipjanipress

Edhe Sheshelj po frikësohet për “sulm” në veri të Kosovës

lipjanipress

NISMA për Kosovën – Lipjan hap fushatën zgjedhore me një koktej rasti e Premte ora 18:00 në restaurant “Toni”

lipjanipress

Fati i murit në Mitrovicë varet nga bisedimet në Bruksel

lipjanipress

Policia: Disa raste penale dhe 14 incidente të ndryshme gjatë zgjedhjeve

lipjanipress

Skandali me mishin e prishur, mësohet sa kilogram kanë hyrë për një vit nga Belgjika në Kosovë

lipjanipress

HOMAZHE NË VARREZAT E DËSHMORËVE NË RIBAR TË MADH DHE ZLLAKUQAN

lipjanipress

Trump zbut disa sanksione ndaj Rusisë

lipjanipress

Gllavica përkrahë fuqishëm Dr. Fitim Selimin

lipjanipress

OSBE përkrah zgjedhjen e një prokurori të veçantë që merret me kërcënimet dhe mbrojtjen e gazetarëve

lipjanipress
Skip to toolbar