Lipjanipress

Zbulohet arsyeja e arrestimit të vëllait të ish-ministrit Jabllanoviq

Lajme

Marko Jabllanoviq, vëllai i ish ministrit Aleksandar Jabllanoviq është arrestuar sot në Serbi. Jabllanoviq është arrestuar në qytetin e Kralevës.
Burime të lajmi.net nga veriu i Kosovës bëjnë të ditur se ai është kapur me drogë.

Marko Jabllanoviq, i lindur në vitin 1983, është i njohur me nofkën “Egërsira”.

Vëllai i tij, Aleksandar Jabllanoviq, ish ministër i Kthimit dhe Komuniteteve, ishte shkarkuar nga kryeministri Isa Mustafa, pas fyerjes së nënave shqiptare.

Facebook Comments

Related posts

Musliu: UNMIK ka procesverbale ku Lumezi thotë se nuk e ka provimin e jurisprudencës

lipjanipress

Limaj thotë se opozita do t’i fitojë 57% të votave në zgjedhjet e ardhshme (Video)

lipjanipress

Anita me puthje i uron Ramushit postin e kryeministrit (Video)

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli