LipjaniPress

Zbulohet çmimi i biletave për koncertin e Dua Lipës në Prishtinë

Rozë

Është zbuluar çmimi i biletave për koncertin e Dua Lipës në Prishtinë.
Këngëtarja Dua Lipa do të mbajë një koncert të madh në Prishtinë.

Në fakt, nuk do të performojë vetëm ajo, do të jenë një numër i madh këngtarësh vendas e të huaj, që do ta bëjnë Sunny Hill Festival një nga festivalet më të mëdha të mbajtura ndonjëherë në Kosovë.

Në webfaqen e festivalit – sunnyhillfestival.com, përveç artistëve, janë njoftuar edhe çmimet e biletave.

Duke ditur se festivali mbahet pas dy muajsh, tash është faza e parë “super early bird” ku bileta për një person për gjithë festivalin kushton 35 euro.

Pas kësaj faze do të vijojë faza e dytë ku bileta do të kushtojë 55 euro, e krejt në fund 75 euro. Nëse do ta bleni biletën VIP, ajo do të kushtojë 200 euro.

Ndërsa, deri tash janë zbuluar të gjithë artistët pos njërit, që do të jetë artisti kryesor, sipas Dua DJ numër 1 në botë.


Dua poashtu ka zbuluar se 25% e fondeve të fituara nga shitjet e biletave do të shkojnë për t’i ndihmuar artistëve të rinj dhe kreativ në Kosovë.

Koncerti organizohet nga babai i Duas, Dukagjin Lipa

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Kim bëhet sërish bionde, shfaqet super seksi në Snapchat (Foto)

lipjanipress

Desa Lya: vjen shumë shpejt me projektin e saj te radhes e cila ështē nen menagjimin e Valdrin Ahmeti dhe Ervin Gonxhi e cila edhe është pjes e labelit dhe studios Eran Pro Studio.

lipjanipress

Harrojini të gjitha, kjo bombë po çmend rrjetin (Foto)

lipjanipress

Ditën e Pranverës ua zbukuron më shumë kjo modele (Foto)

lipjanipress

80 kreacione të Koleksionit pranverë-verë 2017 të Vjollca Llapashticës

Press Lipjani

Berina Berisha që po mahnit Amerikanet me veshjet e brendeve dhe markave të shtrenjëta. (Foto)

lipjanipress

Nikka publikon këngën e saj me te re ‘Ani Mori Nuse’ (Video)

lipjanipress

Kjo është vjehrra e Dafina Zeqirit (Foto)

lipjanipress

MIRSAD TAHIRI VIP ASHKANLIA NË KOSOVË (FOTO)

lipjanipress

E keni harruar Koronadon, kështu duket ai sot (Foto)

lipjanipress

Ardit Gjebrea paralajmëron: Diçka e pa dëgjuar do të ndodhë në Tv Klan

lipjanipress

Snoop Dogg nga Kosova” Prezanton VideoKlipin: “Zoja”

lipjanipress
Skip to toolbar