LipjaniPress

“ Zgjedhjet nuk do të mbahen në pranverë!”

Lajme

Publicisti i njohur, Halil Matosh në një prononcim për gazetën Blic ka thënë që mbajtja e zgjedhjeve të parakohshme i konvenon vetëm Partisë Demokratike të Kosovës, përcjell GazetaBlic.
“Mendoj se dinamiken zgjedhore e përshpejton Partia Demokratike e Kosovës – nëse i konvenojnë zgjedhjet e parakohshme – sepse grupimet tjera politike nuk kanë fuqi”, tha ai.Ai më tutje është shprehur se procedura e mbajtjes së zgjedhjeve merr kohë.

Publicisti i njohur, Halil Matosh në një prononcim për gazetën Blic ka thënë që mbajtja e zgjedhjeve të parakohshme i konvenon vetëm Partisë Demokratike të Kosovës, përcjell GazetaBlic.“Mendoj se dinamiken zgjedhore e përshpejton Partia Demokratike e Kosovës – nëse i konvenojnë zgjedhjet e parakohshme – sepse grupimet tjera politike nuk kanë fuqi”, tha ai.Ai më tutje është shprehur se procedura e mbajtjes së zgjedhjeve merr kohë.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Këto foto të Norës me Robertin nuk i keni parë deri më tani (Foto)

lipjanipress

Le Pen tregon se çfarë do t’ju ndodhë punëtorëve të huaj në Francë, nëse ajo bëhet presidente

lipjanipress

As AAK nuk kthehet mbrapa- ushtria duhet të themelohet

lipjanipress

Drama e avionit britanik në Danimarkë (Foto)

lipjanipress

Azem Syla mund të gjykohet edhe në Zvicër

lipjanipress

Zvicerani e plagos të riun kosovar

lipjanipress

Berat Buzhala godet Shpend Ahmetin dhe e quan Kavec

lipjanipress

Denoncuesi i Driton Gashit: Unë s’e kam ndërmend të vetëvritem, nëse vdes më kanë vrarë

lipjanipress

Sheshel: Kosovën mund ta kthejmë vetëm me Rusinë

lipjanipress

Kujdes jo vetëm në Gërmi, Vipera Ammodytes gjarpri vdekjeprues (FOTO)

lipjanipress

Lëvizja Vetëvendosje – Lipjan:PËRKRAHJA E MADHE PËR KRYETARIN RETKOCERI NË JANJEVË E KA FUTUR NË PANIK IMRI AHMETIN

lipjanipress

E tmerrshme/ Adoleshenti vret veten live në Facebook me pushkën e babait (+16 Video)

lipjanipress
Skip to toolbar