Lipjanipress

Zhduket një femër në Malishevë

Lajme

Në raportin e Policisë thuhet se ankuesi mashkull ka raportuar se, me datën dhe kohën e cekur motra e tij, ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e saj, transmeton Klan Kosova.
Njësitet policore janë duke hetuar rastin

Facebook Comments

Related posts

Hapat që duhet ndjekur për t’u regjstruar si votues jashtë Kosovës:

lipjanipress

Prishtinë, kështu i shmanget aksidentit që ka mundur të jetë tragjik (Video)

lipjanipress

Aksidentohet për vdekje motoristi shqiptar në Zvicër

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli