LipjaniPress

Zhurma misterioze zgjon banorët në orët e hershme të mëngjesit (Video)

Lajme

Gjatë orëve të para të mëngjesit, në Nottingham të Anglisë janë dëgjuar zëra misteriozë, që ngjanin me hungërima kafshësh.
Policia ka marrë ankesa të shumta, për zërat e pazakontë që dëgjonin në pothuajse çdo dy minuta, transmeton Telegrafi.

Ende nuk dihet nga vinin zhurmat misterioze

“Dukej sikur zhurmë e luftërave që gjëmonte dhe shuhej menjëherë”, është një nga komentet e shumta lidhur me rastin.

Nuk dihet se çfarë kanë qenë këto zëra që u përshkruan si mjaft të frikshme, të cilat nuk kanë dalë nga ndonjë fabrikë apo vend punishte.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Territori i Kosovës do të matet nga zyrat me dokumente kadastrale

lipjanipress

Kryeshefi i Stacionit të Autobusëve bëhet me veturë të re (VIDEO)

lipjanipress

Zvicra në nevojë për 134 mijë punëtorë të rinj me orar të plotë

lipjanipress

Imami Musliu: Kur i pashë 56 kufomat, s’e besoja se ishte edhe Adem Jashari

lipjanipress

Tërheqja e Thaçit dhe Veselit nga Specialja- A u tradhtuan e shfrytëzuan deputetët e PDK’së?

lipjanipress

Protesta për vdekjen e Arbenita Spahiut, mjeku ua tregon gishtin qytetarëve

lipjanipress

Uragani Harvey, vogëlushja e humbur shpëtohet nga kalimtari (Video)

lipjanipress

Viktima e aksidentit në Arllat të Drenasit, ishte ushtar i UÇK’së (FOTO)

lipjanipress

Qeveria ka vendosur t’i pres serbët kurdo që ata vendosin të kthehen në institucione (Video)

lipjanipress

Kosova e gatshme t’i avancojë marrëdhëniet me NATO-n

lipjanipress

Shoqatat për mbrojtjen e konsumatorëve që nuk i njeh askush

lipjanipress

Anita me puthje i uron Ramushit postin e kryeministrit (Video)

lipjanipress
Skip to toolbar