LipjaniPress

Zjarr në një ndërtesë në Lipjan, ka të lënduar

Lajme Lipjani

Pesë persona pranuan trajtim mjekësor
Raportohet se në një ndërtesë te njehsorët e rrymës ka shpërthyer një zjarr, me ç’rast kanë pësuar pesë persona.

Policia e Kosovës ka njoftuar se kanë dalë në vendin e ngjarjes ku gjatë intervenimit të largimit të banorëve dy zyrtarë policorë dhe tri banore viktima K-Shqiptare, kanë pranuar trajtim mjekësor.

“Zjarri është lokalizuar nga njësiti i zjarrfikësve”, thuhet në raportin e Policisë. Policia njofton se rasti ka ndodhur dje rreth orës 9:10 në rrugën “Lidhja e Prizrenit” në Lipjan dhe, sipas tyre, rasti është duke u hetuar.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

INTELEKTUALË TË SHUMTË ADEROJNË NË LËVIZJEN VETËVENDOSJE! NË LIPJAN

lipjanipress

Raportet mes Bashkimit Evropian dhe Donald Trumpit eskalojnë në pikë kritike

lipjanipress

Familja Rugova në Zyrën e Thaçit: U dorëzohet medalja presidenciale për Ibrahim Rugovën

lipjanipress

Ilir Tasholli Aderon ne LDK njëri nga drejtorët në qeverisjen aktuale në (AAK)

lipjanipress

Lutfiu: Turqia do të vazhdojë t’i njohë diplomat e Maqedonisë (VIDEO)

lipjanipress

ASPEKTE DEMOGRAFIKE DHE STATISTIKORE PËR PUNËSIMIN DHE STRUKTURA E PUNËSIMIT NË LIPJAN

lipjanipress

Reagon Gazmend Abrashi, i përmendur si sekser i Dino Asanajt në Zona Express

lipjanipress

Vuçiq një ditë para takimit në Bruksel thotë se nuk iu beson shqiptarëve

lipjanipress

Policia realizon pilot projektin për vendosjen e shenjave të trafikut

lipjanipress

Shërbimi Korrektues me qendër gjysmë të hapur edhe në Lipjan

Granit

Kulmet e banesave në Prishtinë të mbuluara me material kancerogjen – lesenit

lipjanipress

Franca i kundërpërgjigjet thirrjes së Erdoganit që turqit që jetojnë në Evropë t’i bëjnë nga 5 fëmijë

lipjanipress
Skip to toolbar