LipjaniPress

Zvonko Veselinovic në takim me Vucicin

Lajme

Edhe krimineli nga veriu Zvonko Veselinovic duket se ka marrë pjesë në takimin e Rashkës ku kryeministri i Serbisë Aleksandar Vuçiq i ftoi kryetarët e komunave serbe në Kosovë për një takim urgjent.

Në këtë foto që e ka siguruar RTK shihet Zvonko Veselinovic në Rashkë. Gjatë tërë ditës së sotme shteti serb ka bërë një propagandë të tmerrshme nxitëse gjoja se ROSU po provokon serbët e Kosovës gjë që është demantuar nga Policia e Kosovës.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Rrëfimi i qytetarit që u detyrua t’i japë zyrtarit qeveritar 20 mijë euro për të hequr një lëndë nga gjykata (Video)

lipjanipress

Drejtori i porsaemëruar i AKI-së ishte nën akuzë

lipjanipress

Hoti alarmon Shpend Ahmetin: LDK e gatshme ta drejtojë Prishtinën

lipjanipress

Begaj: Krenar që Nuk Kishte Asnjë të Vdekur nga Rriqrat

lipjanipress

Kjo është renditja përfundimtare e partive në fletëvotimet e 11 qershorit (LISTA)

lipjanipress

Policia: Disa raste penale dhe 14 incidente të ndryshme gjatë zgjedhjeve

lipjanipress

SHBA-ja përgatitet për një sulm bërthamor nga Kim Jong-un

lipjanipress

Veseli tallet me Kurtin: Kthehu nga Norvegjia, nuk do të ketë luftë

lipjanipress

KQZ përmbyll procesin e certifikimit të partive dhe kandidatëve – kjo është lista e plotë

lipjanipress

Ulpiana për turp! 7 ndeshje dhe 0 fitore, Tetova drejt shkarkimit!

Granit

Veliu për plagosjen në Podujevë: Policia ta hetojë rastin

lipjanipress

SHBA’ja burgos djalin e deputetit rus, reagon keq Rusia

lipjanipress
Skip to toolbar