LipjaniPress

Zyrtare: KF Minatori bëhet me trajner të ri

Sport

KF Minatori e ka emërua Hivzi Ahmetin në postin e trajnerit të mërkurën, njofton klubi.

Klubi maguras ka qenë nën udhëheqjen e Faruk Statovcit për disa vite, dhe tani drejtimin e skuadrës e ka marrë Ahmeti, raporton Gazeta Ulpianapress.

https://www.facebook.com/205159882862861/posts/3062290667149754/
Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Cristiano Ronaldo largohet nga Real dhe bashkohet me Juve

lipjanipress

RONALDO LA PRAPA MESSIN, FITON NJË ÇMIM TJETËR

lipjanipress

??Zyrtarisht edhe Kampion ne Golem -Durrës , pa asnje humbje PARAFATOSAT U – 13 ??

lipjanipress

Conte në garë me Mourinhon për yllin e Benficas (Foto)

lipjanipress

Klopp: Kupa e Afrikës në janar? Katastrofë për Liverpoolin

Granit

Nuk ndalet Guardiola, Man City arrin marrëveshje me mesfushorin brazilian

lipjanipress

Katastrofë, kjo nuk i ka ndodhur më parë Cristiano Ronaldos (Foto/Video)

lipjanipress

Kovacic a je normal? (Video)

lipjanipress

Kush e kërcënoi me vrasje liderin e Dardanëve, Lulzim Berisha? (Video)

lipjanipress

Talenti i madh lipjanas transferohet tek skuadra austriake që udhëhiqet nga trajneri i njohur

lipjanipress

One Life dhuron donacion për dy ekipe të Ligës totale në Ferizaj KF GZIMI dhe KF ASHKANET ku këta 24 lojtarë u furnizuan me ndresa dhe trenerka.

lipjanipress

Dëshiron të fitoni sot në bastore, atëherë provoni këto ndeshje

lipjanipress
Skip to toolbar