LipjaniPress

Zyrtarizimi i kandidatëve për kryetar nga partitë e ndryshme

Lajme Lipjani

Zyrtarizimi i kandidatëve për kryetar nga partitë e ndryshme politike në Lipjan kanë nxitur disa personalitete të njohura për Lipjanin, si prof. universitar, biznesmen, mjek, agronom e shumë profile tjera profesionale.
Ndër personalitet e njohura për Lipjanin janë: prof.dr. Vehbi Imeri, prof.dr. Shaip Bytyqi, Bekim Brestovci – biznesmen i njohur në diasporë, Ramiz Hoxha – prof. TI – së në UBT, Mr.sc. Albert Mustafa – arkitekt, Mentor Marevci – kandidat për Master në Arkitektur, Mr.sc. Ilir Kozhani – Agronom, Florim Zejnullahu – kandidat për Master në Agronomi, Mr.sc. Gentiana Behluli – Juriste, Mr.sc. Edita Arifi
Të gjithë këta ofruan përkrahje të fuqishme e këshilla që të fuqizojnë në ngritjen e kapaciteteve të LVV – së – Qendra në Lipjan të udhëhequr nga kryetari z. Selatin Retkoceri./LipjaniPress.com//

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Familja Jashari pret zyrtarët e AAK’së në Kullën e saj (Foto)

lipjanipress

Nipi i Adem Jasharit ia ktheu pushkën KFOR-it (Video)

lipjanipress

Lladrovci i ofron pozitë të lartë Xhavit Drenorit

lipjanipress

Kjo është dëshmia që e konfirmon! Iluminati ekziston

lipjanipress

Kanë filluar punimet në ndërtimin dhe asfaltimin e rrugës “Luftëtarët e Lirisë në fshatin Babush i Muhaxherëve

lipjanipress

Arrestohet hajni i Lipjanit

lipjanipress

Kerkohen 10 mjeshter ne gjermani Darmstadt

lipjanipress

Vetëvendosje fsheh përplasjet e Shpend Ahmetit me Albin Kurtin (VIDEO)

lipjanipress

Presidenti i Serbisë po kërkon paqe me Kosovën, s’flet më për luftë

lipjanipress

Erona Hogjaj nga Rahoveci Finaliste Miss Suisse Francophone.

lipjanipress

Hoti: Tryezat po i bëjmë për të caktuar datë të zgjedhjeve

lipjanipress

Filloj punimi i rruges në fshatin Shale me gjatesi 2.2 km

lipjanipress
Skip to toolbar