LipjaniPress

Zyrtarizimi i kandidatëve për kryetar nga partitë e ndryshme

Lajme Lipjani

Zyrtarizimi i kandidatëve për kryetar nga partitë e ndryshme politike në Lipjan kanë nxitur disa personalitete të njohura për Lipjanin, si prof. universitar, biznesmen, mjek, agronom e shumë profile tjera profesionale.
Ndër personalitet e njohura për Lipjanin janë: prof.dr. Vehbi Imeri, prof.dr. Shaip Bytyqi, Bekim Brestovci – biznesmen i njohur në diasporë, Ramiz Hoxha – prof. TI – së në UBT, Mr.sc. Albert Mustafa – arkitekt, Mentor Marevci – kandidat për Master në Arkitektur, Mr.sc. Ilir Kozhani – Agronom, Florim Zejnullahu – kandidat për Master në Agronomi, Mr.sc. Gentiana Behluli – Juriste, Mr.sc. Edita Arifi
Të gjithë këta ofruan përkrahje të fuqishme e këshilla që të fuqizojnë në ngritjen e kapaciteteve të LVV – së – Qendra në Lipjan të udhëhequr nga kryetari z. Selatin Retkoceri./LipjaniPress.com//

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Kastriot Luma, zgjedhet Kryetar në Kuvendin e të Rinjve të Kosovës!

lipjanipress

Fillon ndërtimi i rrethërrotullimit tek udhëkryqi Lipjan-Magurë-Shtime

lipjanipress

PDK, LDK, VV, AAK dhe Nisma janë takuar në Tiranë, ja çfarë kanë bidesuar

lipjanipress

Sondazhi i organizuar nga LipjaniPress, nxjer fitues kryetarin aktual Imri Ahmeti.

lipjanipress

Incidente gjatë takimit elektoral të Le Pen, sulmohet një deputet

lipjanipress

Në këto vende nuk do të ketë rrymë gjatë ditëve të ardhshme

lipjanipress

Përfundojnë “Ditët e Agimit” – rikujtohet vepra e Agim Ramadanit

lipjanipress

Një muaj paraburgim për zyrtarin e Qeverisë

lipjanipress

Deda tregon pse dështoi FER-i

lipjanipress

Serbët lëshojnë pe, pranojnë të rrënohet muri në Mitrovicë

lipjanipress

Asfaltohen rrugicat në fshatin Kraishtë, gjithashtu Filluan punimet për asfaltimin e rrugicave në Ribar të Madh

lipjanipress

Shahini s’mërzitet nga dënimi me burgim, thotë se do të vazhdojë ta udhëheqë AKB’në

lipjanipress
Skip to toolbar